Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
82,31%
Rudolf Bauer KDS
17,69%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
52,78%
Rudolf Bauer KDS
24,31%
Jozef Holečko NEKA
11,81%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
4,86%
Jaroslav Džunko NEKA
2,08%
Ivan Kuhn OKS
2,08%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,39%
Dominika Palaščáková NOVA
0,69%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Lukáš Sisák KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Július Grulyo, NEKA
176 hlasov
2
István Zachariaš, SMK-MKP
120 hlasov
3
László Iván, SMK-MKP
105 hlasov
4
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
93 hlasov
5
Jozef Holečko, NEKA
73 hlasov
6
Anton Király, SMK-MKP
44 hlasov
7
László Köteles, SMK-MKP
42 hlasov
8
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
25 hlasov
9
Ivan Hriczko, NEKA
24 hlasov
10
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
22 hlasov
11
Jenő Csoltkó, NEKA
18 hlasov
12
Jozef Konkoly, SMER - SD
16 hlasov
13
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
14
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
15
Ladislav Bartók, NEKA
10 hlasov
16
Vladimír Popovič, SMS
10 hlasov
17
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
18
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
19
Dominika Palaščáková, NOVA
8 hlasov
20
Miroslav Bačenko, NEKA
7 hlasov
21
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
6 hlasov
22
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
23
František Petro, SMER - SD
5 hlasov
24
Ľubomír Šimko, SMER - SD
5 hlasov
25
Ivan Buchla, SNS
5 hlasov
26
Marián Tóth, SaS
5 hlasov
27
Róbert Šándor, NEKA
4 hlasov
28
Elena Majancsíková, SĽS
4 hlasov
29
Michal Rečka, SMER - SD
4 hlasov
30
Viktor Dulina, NEKA
4 hlasov
31
Peter Papáč, KSS
4 hlasov
32
Karol Dzugas, NEKA
4 hlasov
33
Ladislav Vojtko, KSS
3 hlasov
34
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
35
Imrich Kohút, SĽS
3 hlasov
36
Ján Kokarda, NEKA
2 hlasov
37
Ján Mikloš, KSS
2 hlasov
38
Anton Medvec, NEKA
2 hlasov
39
Vojtech Staňo, SMER - SD
2 hlasov
40
Monika Vargová, SNS
2 hlasov
41
Monika Bérešová, SZS
2 hlasov
42
Miloš Barcal, NEKA
2 hlasov
43
Martin Baltes, SĽS
2 hlasov
44
Ľubica Holováčová, SĽS
2 hlasov
45
Ján Bačo, SĽS
2 hlasov
46
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasov
47
Františka Kočišová, SĽS
2 hlasov
48
Viliam Bačo, NEKA
2 hlasov
49
Ján Marton, NOVA
1 hlasov
50
Peter Palaščák, SOĽ
1 hlasov
51
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
52
Radoslav Šimko, SNS
1 hlasov
53
Jozef Koňa, SĽS
1 hlasov
54
Ján Stanislav, SNS
1 hlasov
55
Roman Horváth, SRÚS
1 hlasov
56
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
1 hlasov
57
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
58
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
59
Marián Kertész, PD
60
Božena Letková, NEKA
61
Alexander Bimbo, SRÚS

Volebná účasť

35,73
%
2017 1. kolo
8,80
%
2013 2. kolo
19,85
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,73%
2013 2. kolo 8,80%
2013 1. kolo 19,85%