vyberte rok
Drienčanyokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
42.47%
Ján Lunter NEKA
26.03%
Martin Juhaniak NEKA
15.07%
Igor Kašper NEKA
12.33%
Milan Urbáni SMS
2.74%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
1.37%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA

Volebná účasť

44,64
%
2017 1. kolo
40,74
%
2013 2. kolo
34,78
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 44,64%
2013 2. kolo 40,74%
2013 1. kolo 34,78%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislava Zvarová, SMER-SD
51 hlasov
2
Peter Mináč, SMER-SD
37 hlasov
3
Michal Bagačka, SMER-SD
29 hlasov
4
Miroslava Vargová, NEKA
27 hlasov
5
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
6
Jozef Šimko, NEKA
18 hlasov
7
Lukáš Kvietok, SMER-SD
16 hlasov
8
Ivan Hazucha, SMER-SD
15 hlasov
9
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
10
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
11
Katarína Moncoľová, NEKA
10 hlasov
12
Ján Lichanec, NEKA
10 hlasov
13
Dušan Hlinka, SMER-SD
9 hlasov
14
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
15
Roman Lebeda, NEKA
8 hlasov
16
Stanislav Krahulec, NEKA
6 hlasov
17
Martin Pliešovský, SNS
6 hlasov
18
Peter Juhász, SMK-MKP
5 hlasov
19
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
20
Miroslava Grendelová, KSS
3 hlasov
21
Róbert Čipka, KSS
3 hlasov
22
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
23
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
24
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
2 hlasov
25
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
26
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
27
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
28
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
29
Aladár Bari, MOST - HÍD
2 hlasov
30
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
2 hlasov
31
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
32
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
33
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
34
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
1 hlasov
35
Csaba Csízi, MOST - HÍD
1 hlasov
36
Ferenc Auxt, SMK-MKP
1 hlasov
37
Zdenek Očovan, NAJ
38
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
39
Vojtech Szajkó, SRK
40
Anatolij Jefimov, KSS
41
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
42
Vojtech Kökény, SRK
43
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
44
Ladislav Lang, MOST - HÍD
45
Ladislav Rigó, SMK-MKP
46
Alena Pivovarčiová, NP
47
Vojtech Menyhárt, NEKA
48
Gejza Mede, NEKA
49
Štefan Vavrek, MOST - HÍD