Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
62,58%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
18,06%
Igor Ryban NEKA
16,77%
Juraj Pavlovič KSS
2,58%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Rohoň, NEKA
68 hlasov
2
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
55 hlasov
3
František Výrostko, NEKA
54 hlasov
4
Tatiana Červeňová, SMER - SD
42 hlasov
5
Peter Vons, NEKA
40 hlasov
6
Zdenko Kozák, NEKA
36 hlasov
7
Róbert Ivaška, SMER - SD
34 hlasov
8
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
33 hlasov
9
Tomáš Zanovit, SNS
30 hlasov
10
Milan Nemček, EDS
27 hlasov
11
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
26 hlasov
12
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
26 hlasov
13
Tibor Adamko, NEKA
26 hlasov
14
Vladimír Polakovič, NEKA
26 hlasov
15
Štefan Balošák, SMER - SD
22 hlasov
16
Nadežda Šugrová, SMER - SD
19 hlasov
17
Peter Belica, NEKA
17 hlasov
18
Peter Kašuba, NEKA
16 hlasov
19
Milan Benko, NEKA
15 hlasov
20
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
21
Marián Fedor, SMER - SD
14 hlasov
22
Katarína Tomášová, SMER - SD
14 hlasov
23
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
13 hlasov
24
Miroslav Mlynár, SMER - SD
13 hlasov
25
Peter Maruniak, EDS
13 hlasov
26
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
27
Róbert Gottlieb, NEKA
10 hlasov
28
Miroslav Mazúr, SMER - SD
10 hlasov
29
Ľubomír Vaňko, NEKA
10 hlasov
30
Matej Bórik, NEKA
8 hlasov
31
Zita Prívozníková, KSS
6 hlasov
32
Peter Šimkovič, NEKA
6 hlasov
33
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
34
Július Morgoš, OKS, NOVA
6 hlasov
35
Patrik Volentier, OKS, NOVA
5 hlasov
36
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
5 hlasov
37
Miroslav Herák, KSS
5 hlasov
38
Marek Pavlovič, KSS
5 hlasov
39
Marcel Vajzer, NP
5 hlasov
40
Oxana Tkáčová, NP
4 hlasov
41
Juraj Antal, NEKA
4 hlasov
42
Martin Tanevski, KSS
4 hlasov
43
Pavol Krišpinský, PD
4 hlasov
44
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
45
Ľubomír Kolár, KSS
3 hlasov
46
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
3 hlasov
47
Jozef Kendra, KSS
3 hlasov
48
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
2 hlasov
49
František Kurhajec, ĽS-HZDS
2 hlasov
50
Danica Medvecká, KSS
2 hlasov
51
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
1 hlasov
52
Ján Mičko, KSS
1 hlasov
53
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
54
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS

Volebná účasť

23,56 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 40,60 %
09.11. 2013 1. kolo 23,56 %