vyberte rok
Dražkovceokres Martin

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
50.99%
Juraj Blanár Smer-SD
26.64%
Marián Murín NEKA
9.54%
Peter Sagan ĽSNS
4.61%
Peter Cibulka NEKA
3.62%
Anton Martvoň NEKA
3.29%
Ján Mikolaj SNS
0.99%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0.33%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS

Volebná účasť

40,6
%
2017 1. kolo
23,56
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40,6%
2013 1. kolo 23,56%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Výrostko, NEKA
97 hlasov
2
Stanislav Rohoň, NEKA
96 hlasov
3
Erika Cintulová, NEKA
93 hlasov
4
Imrich Žigo, NEKA
73 hlasov
5
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
71 hlasov
6
Martin Hudec, SNS
62 hlasov
7
Branislav Zacharides, NEKA
62 hlasov
8
Peter Vons, NEKA
61 hlasov
9
Tatiana Červeňová, SMER-SD
57 hlasov
10
Róbert Ivaška, SMER-SD
56 hlasov
11
Tomáš Zanovit, NEKA
56 hlasov
12
Marián Krivuš, NEKA
55 hlasov
13
Marcel Maťovčík, NEKA
55 hlasov
14
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
15
Zdenko Kozák, SNS
51 hlasov
16
Zuzana Valocká, NEKA
50 hlasov
17
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
18
Milan Horňák, NEKA
43 hlasov
19
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
20
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
21
Jaroslav Brzák, NEKA
34 hlasov
22
Marek Straka, SMER-SD
30 hlasov
23
Pavol Zemko, NEKA
30 hlasov
24
Peter Kašuba, NEKA
29 hlasov
25
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
26
Štefan Balošák, SMER-SD
27 hlasov
27
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
28
Patrik Antal, NEKA
20 hlasov
29
Slavomír Šuch, SMER-SD
20 hlasov
30
Katarína Tomášová, SMER-SD
19 hlasov
31
Martin Čanády, SNS
17 hlasov
32
Marián Fedor, SMER-SD
17 hlasov
33
Ivan Gondáš, SNS
17 hlasov
34
Jozef Petráš, SMER-SD
17 hlasov
35
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
36
Miroslav Mazúr, NEKA
15 hlasov
37
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
38
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
39
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
40
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
12 hlasov
41
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
42
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
43
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
44
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
45
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
46
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
7 hlasov
47
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
48
Eva Milučká, SNS
6 hlasov
49
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
4 hlasov
50
Dana Šinálová, SNS
4 hlasov
51
Miroslav Herák, KSS
3 hlasov
52
Alexander Velitš, VZDOR
3 hlasov
53
Ján Burda, MOST - HÍD
2 hlasov
54
Marek Veverica, DOMA DOBRE
1 hlasov