Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
36,73%
Igor Kašper NEKA
20,41%
Jozef Šimko NEKA
14,29%
Marian Kotleba ĽSNS
12,24%
Martin Juhaniak NEKA
6,12%
Miroslav Gálik NAS
2,04%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
2,04%
Znenek Očovan NAJ
2,04%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
2,04%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
2,04%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Alena Piovarčiová NP
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
38 hlasov
2
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
27 hlasov
3
Ferenc Auxt, SMK-MKP
25 hlasov
4
Ladislav Rigó, SMK-MKP
22 hlasov
5
Michal Bagačka, SMER-SD
10 hlasov
6
Jozef Šimko, NEKA
9 hlasov
7
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
8
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
7 hlasov
9
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
10
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
11
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
6 hlasov
12
Katarína Moncoľová, NEKA
5 hlasov
13
Aladár Bari, MOST - HÍD
5 hlasov
14
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
15
Csaba Csízi, MOST - HÍD
4 hlasov
16
Stanislava Zvarová, SMER-SD
4 hlasov
17
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
4 hlasov
18
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
4 hlasov
19
Ladislav Lang, MOST - HÍD
3 hlasov
20
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
21
Ivan Hazucha, SMER-SD
3 hlasov
22
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
23
Vojtech Kökény, SRK
3 hlasov
24
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
25
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
26
Miroslava Vargová, NEKA
2 hlasov
27
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
28
Alena Pivovarčiová, NP
2 hlasov
29
Peter Mináč, SMER-SD
2 hlasov
30
Lukáš Kvietok, SMER-SD
2 hlasov
31
Stanislav Krahulec, NEKA
2 hlasov
32
Anatolij Jefimov, KSS
2 hlasov
33
Dušan Hlinka, SMER-SD
2 hlasov
34
Miroslava Grendelová, KSS
2 hlasov
35
Martin Pliešovský, SNS
1 hlasov
36
Zdenek Očovan, NAJ
1 hlasov
37
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Gejza Mede, NEKA
1 hlasov
39
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
40
Ján Lichanec, NEKA
1 hlasov
41
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
42
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
43
Vojtech Szajkó, SRK
1 hlasov
44
Roman Lebeda, NEKA
1 hlasov
45
Vojtech Menyhárt, NEKA
46
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
47
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
48
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
49
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko

Volebná účasť

28,96
%
2017 1. kolo
13,81
%
2013 2. kolo
16,02
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,96%
2013 2. kolo 13,81%
2013 1. kolo 16,02%