Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
93,62%
Rudolf Bauer KDS
6,38%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
78,57%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
7,14%
Rudolf Bauer KDS
5,95%
Dominika Palaščáková NOVA
1,19%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,19%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,19%
Jaroslav Džunko NEKA
1,19%
Jozef Holečko NEKA
1,19%
Lukáš Sisák KSS
1,19%
Ivan Kuhn OKS
1,19%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Farkaš, SMER - SD
146 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER - SD
113 hlasov
3
Jozef Makohus, SMER - SD
104 hlasov
4
Ľubica Rošková, SMER - SD
103 hlasov
5
Jana Cibereová, SMER - SD
103 hlasov
6
Viliam Zahorčák, SMER - SD
97 hlasov
7
Ján Mihalečko, SMER - SD
96 hlasov
8
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
34 hlasov
9
Andrea Sisák, NEKA
34 hlasov
10
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
28 hlasov
11
Branislav Sijka, NEKA
22 hlasov
12
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
17 hlasov
13
Attila Barkó, SMK-MKP
15 hlasov
14
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
14 hlasov
15
Tibor Varga, SMK-MKP
14 hlasov
16
Gábor Mihók, SMK-MKP
13 hlasov
17
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
18
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
19
Ján Mičuda, NEKA
9 hlasov
20
Ján Bednár, NOVA
6 hlasov
21
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
22
Slavomír Kešeľ, SRÚS
6 hlasov
23
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
24
Gabriel Timko, SMS
6 hlasov
25
Martin Magura, SMS
5 hlasov
26
Jaroslav Tokár, SRÚS
5 hlasov
27
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
5 hlasov
28
Mária Uchnárová, SMS
5 hlasov
29
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
5 hlasov
30
Rastislav Olexa, NEKA
5 hlasov
31
Juraj Brecko, KSS
5 hlasov
32
Oliver Petrík, NEKA
5 hlasov
33
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
4 hlasov
34
Jozef Jusko, ÚSVIT
4 hlasov
35
Jaroslava Špaková, DS
4 hlasov
36
Miroslav Surmánek, NOVA
4 hlasov
37
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
38
Dagmara Balogová, KSS
3 hlasov
39
Valéria Eľková, NEKA
3 hlasov
40
Jaroslav Ferenc, KĽS
3 hlasov
41
Ján Potocký, SMS
3 hlasov
42
Rastislav Tomaš, KSS
3 hlasov
43
Imrich Balog, KĽS
3 hlasov
44
Jaroslav Vaľo, SNS
2 hlasov
45
Milan Potocký, NEKA
2 hlasov
46
Pavol Valko, SMS
2 hlasov
47
Milan Kaplan, NOVA
2 hlasov
48
Tomáš Bubelíny, NOVA
2 hlasov
49
Slavomír Žužo, MS
2 hlasov
50
Stanislav Gaľa, SNS
1 hlasov
51
Juraj Jevin, SaS
1 hlasov
52
Matúš Nameš, SNS
1 hlasov
53
Martin Stripai, SMS
1 hlasov
54
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
55
Vladimíra Fortunová, KSS

Volebná účasť

17,47
%
2017 1. kolo
16,58
%
2013 2. kolo
23,32
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,47%
2013 2. kolo 16,58%
2013 1. kolo 23,32%