vyberte rok
Drahňovokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
60.68%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
20.51%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
8.55%
Rudolf Botka NP
5.13%
Róbert Bačinský NEKA
1.71%
Oliver Petrík JĽSS
1.71%
Lukáš Sisák KSS
0.85%
Štefan Surmánek ĽSNS
0.85%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

17,47
%
2017 1. kolo
16,58
%
2013 2. kolo
23,32
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,47%
2013 2. kolo 16,58%
2013 1. kolo 23,32%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Farkaš, SMER-SD
72 hlasov
2
Pavol Kuchta, SMER-SD
62 hlasov
3
Timea Sotáková, SMER-SD
57 hlasov
4
Emil Ďurovčík, SMER-SD
53 hlasov
5
Ján Mihalečko, SMER-SD
53 hlasov
6
Mária Vargová, MOST - HÍD
53 hlasov
7
Jana Cibereová, SMER-SD
51 hlasov
8
Viliam Zahorčák, SMER-SD
49 hlasov
9
Ildikó Vargová, ŠKV
36 hlasov
10
Jozef Sokologorský, SMER-SD
35 hlasov
11
Peter Jakab, MOST - HÍD
27 hlasov
12
Mária Bálintová, MOST - HÍD
23 hlasov
13
Michal Stričík, ŠKV
22 hlasov
14
Tibor Varga, SMK-MKP
22 hlasov
15
Branislav Sijka, NEKA
9 hlasov
16
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
8 hlasov
17
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
18
Matej Šarocký, ŠANCA
6 hlasov
19
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
20
Miroslav Šimko, SNS
5 hlasov
21
Peter Borza, SNS
4 hlasov
22
Emil Čurma, SNS
4 hlasov
23
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
24
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
25
Valéria Eľková, NEKA
3 hlasov
26
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
27
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
28
Peter Malík, SNS
3 hlasov
29
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
30
Erik Sibal, NEKA
3 hlasov
31
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
32
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
33
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
34
Ondrej Golas, NEKA
2 hlasov
35
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
36
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
37
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
38
Oskar Szabo, SZS
2 hlasov
39
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
40
Ján Viselka, NEKA
2 hlasov
41
Jozef Bobík, NEKA
1 hlasov
42
Stanislav Gaľa, ŠKV
1 hlasov
43
Marta Hermannová, NAJ
1 hlasov
44
Peter Horňák, DS
1 hlasov
45
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
46
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
1 hlasov
47
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
48
Marián Markovič, ŠKV
1 hlasov
49
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
50
Marián Nistor, ŠKV
1 hlasov
51
Karol Pavelka, SNS
1 hlasov
52
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
53
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
54
Jaroslav Vaľo, SNS
1 hlasov
55
Ľudovít Adam, NEKA
56
Peter Badida, VZDOR
57
Milan Barančík, ÚSVIT
58
Viliam Brandis, NAJ
59
Dušan Goda, NEKA
60
Iveta Golmicová, ŠANCA
61
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
62
Bohuš Jakuboc, ŠKV
63
Jozef Jambor, NAJ
64
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
65
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
66
Mikuláš Kiš, NAJ
67
Marek Misár, NAJ
68
Jozef Onda, NAJ
69
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
70
Lukáš Pažinka, NEKA
71
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
72
Peter Sabol, SNS
73
Radoslav Smutný, SP
74
Marek Švingál, ŠKV