Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
59,38%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
40,63%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
39,29%
Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
33,93%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
14,29%
Karol Konárik SNS
5,36%
Ondrej Binder NEKA
3,57%
Ladislav Fízik ASV
1,79%
Jaroslav Sekerka KSS
1,79%
Andrea Jenčíková NP
Emil Samko KĽS
Pavel Chovanec ÚSVIT
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
2
Ľubomír Motyčka, NEKA
21 hlasov
3
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
14 hlasov
4
Karol Konárik, SNS
14 hlasov
5
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
12 hlasov
6
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
12 hlasov
7
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
11 hlasov
8
Martin Baník, KDS
10 hlasov
9
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
10 hlasov
10
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
10 hlasov
11
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
10 hlasov
12
Igor Donoval, ASV
9 hlasov
13
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
8 hlasov
14
Ján Chladný, KDS
8 hlasov
15
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
16
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
8 hlasov
17
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
7 hlasov
18
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
7 hlasov
19
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
7 hlasov
20
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
7 hlasov
21
Peter Gogola, NEKA
7 hlasov
22
Jaroslav Kuracina, NEKA
6 hlasov
23
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
24
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
25
Miloš Horný, SMS
5 hlasov
26
Janka Slaná, NEKA
5 hlasov
27
Jozef Smekal, NEKA
5 hlasov
28
Jaroslav Maslen, NEKA
4 hlasov
29
Róbert Huran, NEKA
4 hlasov
30
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
31
Pavol Svetlík, SNS
4 hlasov
32
Michal Rusko, NEKA
3 hlasov
33
Jaroslav Sekerka, KSS
3 hlasov
34
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
35
Jozef Sásik, SĽS
3 hlasov
36
Vladimír Sklenka, NEKA
2 hlasov
37
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
2 hlasov
38
Branislav Slaný, NEKA
2 hlasov
39
Peter Rusnák, NEKA
2 hlasov
40
Janka Slobodníková, SĽS
2 hlasov
41
Peter Majerský, KSS
2 hlasov
42
Iveta Majerová, NEKA
2 hlasov
43
Ľubomír Piterka, NEKA
2 hlasov
44
Zdena Bienska, SĽS
1 hlasov
45
Lukáš Ginič, SMS
1 hlasov
46
Simon Barth, SMS
1 hlasov
47
Andrej Sliacky, SMS
1 hlasov
48
Teodor Bindas, SMS
1 hlasov
49
Dana Hríbiková, OKS
1 hlasov
50
Juraj Remšík, SMS
1 hlasov
51
Augustín Richtárech, OKS
1 hlasov
52
Daniela Baranová, MOST - HÍD
53
Igor Ďurana, SĽS
54
Roman Štrba, SĽS
55
Svetozár Tomič, SMS
56
Vladimír Rosinský, SĽS
57
Milan Prašovský, SĽS
58
Karol Jadáš, KDS
59
Jaroslava Miklóšová, SMS
60
Ivan Kostúr, KSS
61
Ján Jambrich, SĽS
62
Ľubomír Šesták, NEKA

Volebná účasť

44,79
%
2017 1. kolo
38,28
%
2013 2. kolo
33,14
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 44,79%
2013 2. kolo 38,28%
2013 1. kolo 33,14%