vyberte rok
Donovalyokres Banská Bystrica

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
58.16%
Igor Kašper NEKA
17.35%
Marian Kotleba ĽSNS
16.33%
Martin Juhaniak NEKA
4.08%
Pavel Greksa NEKA
1.02%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
1.02%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
1.02%
Milan Urbáni SMS
1.02%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

44,79
%
2017 1. kolo
38,28
%
2013 2. kolo
33,14
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 44,79%
2013 2. kolo 38,28%
2013 1. kolo 33,14%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Igor Kašper, NEKA
28 hlasov
2
Ondrej Lunter, NEKA
25 hlasov
3
Peter Sárinec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
4
Ľubomír Motyčka, SMER-SD
20 hlasov
5
Viera Dubačová, NEKA
19 hlasov
6
Karol Konárik, SNS
19 hlasov
7
Katarína Belicová, NEKA
18 hlasov
8
Július Ernek, SNS
18 hlasov
9
Jakub Gajdošík, SMER-SD
15 hlasov
10
Matúš Molitoris, NEKA
15 hlasov
11
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
12
Ivan Šabo, NEKA
13 hlasov
13
Daniel Karas, SMER-SD
13 hlasov
14
Jaroslav Kuracina, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
15
Ladislav Topoľský, SMER-SD
12 hlasov
16
Ivan Kotúček, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
17
Jiří Pěč, NEKA
11 hlasov
18
Marián Adamják, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
19
Milan Lichý, NEKA
11 hlasov
20
Marek Kotleba, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
21
Viera Krakovská, NEKA
11 hlasov
22
Jana Orlická, NEKA
11 hlasov
23
Marek Modranský, SMER-SD
10 hlasov
24
Daniela Kemková, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
25
Ľubica Laššáková, SMER-SD
10 hlasov
26
Peter Gogola, NEKA
10 hlasov
27
Matej Bučko, NEKA
10 hlasov
28
Ľudmila Priehodová, NEKA
9 hlasov
29
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
30
Ivan Saktor, NEKA
8 hlasov
31
Pavol Bielik, NEKA
7 hlasov
32
Martin Turčan, NEKA
7 hlasov
33
Iveta Nosková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
34
Andrea Maková, NEKA
6 hlasov
35
Ivan Uhrík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
36
Róbert Venéczi, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
37
Ján Šulaj, SMER-SD
5 hlasov
38
Pavel Trnka, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
39
Hubert Štoksa, NEKA
5 hlasov
40
Marek Kliment, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
41
Ján Gereg, SNS
5 hlasov
42
Marcela Gallová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
43
Marcel Pecník, NEKA
4 hlasov
44
Vladimír Sklenka, NEKA
4 hlasov
45
Mário Vidák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
46
Boris Virgula, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
47
Ján Šabo, SMER-SD
3 hlasov
48
Erika Karová, NEKA
3 hlasov
49
Vladimír Túry, ŠANCA
2 hlasov
50
Roman Ružica, ŠANCA
2 hlasov
51
Milan Mikulec, MOST - HÍD
2 hlasov
52
Maroš Gera, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
53
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
54
Dana Boháčiková, NP
2 hlasov
55
Dominik Veselovský, SNS
2 hlasov
56
Juraj Remšík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
57
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
58
Miroslav Bálint, NEKA
1 hlasov
59
Daniela Baranová, MOST - HÍD
1 hlasov
60
Ľudovít Szilágyi, MOST - HÍD
1 hlasov
61
Monika Geregová, MOST - HÍD
1 hlasov
62
Róbert Hrnčiar, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
63
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
64
Ivan Kostúr, KSS
1 hlasov
65
Adam Kúkeľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
66
Ľubomír Kuracina, NAJ
1 hlasov
67
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
68
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
69
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
70
Katarína Richterová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
71
Marek Rapčaniak, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
72
Miroslav Ostrihoň, NEKA
1 hlasov
73
Zuzana Šerfőző, MOST - HÍD
74
Milan Ševčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
75
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
76
Anton Minárik, SME RODINA - Boris Kollár
77
Róbert Frnda, DOMA DOBRE
78
Miloš Vajs, NP
79
Jaroslav Sekerka, KSS
80
Denisa Zaťková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...