Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
32,70%
Milan Belica NEKA
24,17%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
18,01%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6,16%
Peter Pukan REPUBLIKA
4,27%
Martin Kusenda NEKA
3,79%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,32%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2,84%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,37%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,42%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,95%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Farkašová, NEKA
56 hlasov
2
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
38 hlasov
3
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
37 hlasov
4
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
36 hlasov
5
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
34 hlasov
6
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
33 hlasov
7
Marek Földesi, NEKA
31 hlasov
8
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
9
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
29 hlasov
10
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
29 hlasov
11
Ján Krtík, NEKA
29 hlasov
12
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
28 hlasov
13
Ján Janáč, NEKA
26 hlasov
14
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
25 hlasov
15
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
16
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
22 hlasov
17
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
21 hlasov
18
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
20 hlasov
19
Peter Benček, NEKA
20 hlasov
20
Peter Drábik, NEKA
19 hlasov
21
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
18 hlasov
22
Mária Kuriačková, NEKA
16 hlasov
23
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
16 hlasov
24
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
25
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
26
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
27
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
28
Branislav Štefanický, NEKA
14 hlasov
29
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
30
Tomáš Ižold, NEKA
12 hlasov
31
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
12 hlasov
32
Tomáš Krištof, NEKA
12 hlasov
33
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
34
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
35
Dana Ďurišová, NK/NEKA
12 hlasov
36
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11 hlasov
37
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
11 hlasov
38
Roland Bogár, NEKA
11 hlasov
39
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
10 hlasov
40
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
10 hlasov
41
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
9 hlasov
42
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
9 hlasov
43
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
9 hlasov
44
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
8 hlasov
45
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
46
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
8 hlasov
47
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
8 hlasov
48
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
8 hlasov
49
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
8 hlasov
50
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8 hlasov
51
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
8 hlasov
52
Roman Salinka, NEKA
8 hlasov
53
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
8 hlasov
54
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
7 hlasov
55
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
7 hlasov
56
Tibor Moravský, NEKA
6 hlasov
57
Ján Proksa, NK/NEKA
6 hlasov
58
Peter Marko, NK/NEKA
6 hlasov
59
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
6 hlasov
60
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
61
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6 hlasov
62
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
6 hlasov
63
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
64
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
65
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5 hlasov
66
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
67
Jozef Kubovič, NEKA
4 hlasov
68
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
69
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov
70
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
4 hlasov
71
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
72
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
3 hlasov
73
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
74
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
75
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
76
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov

Volebná účasť

36,25 %

Historický vývoj

29.10. 2022 36,25 %
04.11. 2017 1. kolo 19,37 %
23.11. 2013 2. kolo 8,63 %
09.11. 2013 1. kolo 10,13 %