vyberte rok
Dolný Pialokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
38.31%
Milan Uhrík ĽSNS
27.92%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
17.53%
Peter Oremus NEKA
13.64%
Renáta Kolenčíková NEKA
2.60%
Iván Farkas SMK
Ľászló Hajdu MKDA
Ján Marko NP

Volebná účasť

19,37
%
2017 1. kolo
8,63
%
2013 2. kolo
10,13
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,37%
2013 2. kolo 8,63%
2013 1. kolo 10,13%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Igor Gogora, NEKA
39 hlasov
2
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
3
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
36 hlasov
4
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
33 hlasov
5
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
32 hlasov
6
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
7
Igor Éder, NEKA
29 hlasov
8
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
9
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
10
Erika Sulinová, NEKA
25 hlasov
11
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
24 hlasov
12
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
24 hlasov
13
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
14
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
15
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
16
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
17
Igor Varga, NEKA
21 hlasov
18
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
19
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
20
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
21
Ján Krtík, NEKA
19 hlasov
22
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
23
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
24
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
25
Zita Cseri, NEKA
14 hlasov
26
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
14 hlasov
27
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
28
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
29
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
30
Michal Ivanický, KSS
12 hlasov
31
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
32
Ján Kútik, KSS
11 hlasov
33
Ondrej Juhász, NEKA
9 hlasov
34
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
35
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
36
Marianna Šedivá, NEKA
7 hlasov
37
Ján Hamar, KSS
6 hlasov
38
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
39
Beáta Kiss, SMK-MKP
6 hlasov
40
Pál Zachar, NEKA
5 hlasov
41
Ladislav Vörös, KSS
5 hlasov
42
Tibor Csenger, SMK-MKP
5 hlasov
43
Miroslav Kamenský, KSS
4 hlasov
44
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
4 hlasov
45
Dezső Pálffy, SMK-MKP
2 hlasov
46
Peter Köpöncei, SMK-MKP