Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
65,58%
Milan Belica NEKA
14,23%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
10,57%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,39%
Martin Kusenda NEKA
1,49%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,22%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,08%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,08%
Peter Pukan REPUBLIKA
0,95%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,27%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,14%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
346 hlasov
2
Marcel Filaga, NEKA
260 hlasov
3
Peter Podbehlý, NEKA
231 hlasov
4
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
156 hlasov
5
Miloš Rybár, NEKA
136 hlasov
6
Marek Šimunek, NEKA
117 hlasov
7
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
108 hlasov
8
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
106 hlasov
9
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
100 hlasov
10
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
99 hlasov
11
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
98 hlasov
12
Stanislav Petráš, NEKA
98 hlasov
13
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
97 hlasov
14
Otokar Klein, NEKA
92 hlasov
15
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
88 hlasov
16
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
86 hlasov
17
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
85 hlasov
18
Jozef Zaťko, NK/NEKA
82 hlasov
19
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
72 hlasov
20
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
72 hlasov
21
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
52 hlasov
22
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
50 hlasov
23
Judita Laššáková, NEKA
49 hlasov
24
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
46 hlasov
25
Martin Búry, NEKA
45 hlasov
26
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
40 hlasov
27
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
40 hlasov
28
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
37 hlasov
29
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
30
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
31 hlasov
31
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
32
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
33
Adam Meško, DOMOV-NS
24 hlasov
34
Erik Kliment, NEKA
24 hlasov
35
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
24 hlasov
36
Richard Gajdoš, NEKA
24 hlasov
37
Alena Jaššová, REPUBLIKA
23 hlasov
38
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
39
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
40
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
19 hlasov
41
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
18 hlasov
42
Dušan Pukanec, NK/NEKA
16 hlasov
43
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
44
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
15 hlasov
45
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
46
Michal Prešinský, REPUBLIKA
15 hlasov
47
Ivan Katona, NEKA
15 hlasov
48
Peter Chmelo, REPUBLIKA
14 hlasov
49
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
14 hlasov
50
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
13 hlasov
51
Miroslav Kleman, NK/NEKA
13 hlasov
52
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
13 hlasov
53
Gabriel Katona, NEKA
12 hlasov
54
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
11 hlasov
55
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
11 hlasov
56
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
57
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
10 hlasov
58
František Slávik, Progresívne Slovensko
10 hlasov
59
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
9 hlasov
60
Denis Gondžala, REPUBLIKA
9 hlasov
61
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
9 hlasov
62
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
63
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8 hlasov
64
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8 hlasov
65
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
66
Pavol Timko, REPUBLIKA
5 hlasov
67
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov
68
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
69
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
70
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov

Volebná účasť

66,74 %

Historický vývoj

29.10. 2022 66,74 %
04.11. 2017 1. kolo 32,12 %
23.11. 2013 2. kolo 22,94 %
09.11. 2013 1. kolo 22,94 %