Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
48,30%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
18,37%
Igor Choma SMER - SD
12,24%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
5,44%
Marián Murín NEKA
4,76%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
2,72%
Andrea Starinská NK/NEKA
2,72%
Miroslav Urban REPUBLIKA
2,72%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
2,04%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
0,68%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Thomka, NEKA
45 hlasov
2
Branislav Zacharides, NEKA
42 hlasov
3
František Výrostko, NEKA
38 hlasov
4
Zuzana Valocká, NEKA
31 hlasov
5
Michal Uherčík, Skúsme to inak, SaS, OKS
31 hlasov
6
Marína Gallová, Skúsme to inak, SaS, OKS
24 hlasov
7
Marcel Maťovčík, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
23 hlasov
8
Martina Antošová, NEKA
22 hlasov
9
Peter Vons, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
22 hlasov
10
Jozef Krištoffy, NEKA
20 hlasov
11
Juraj Stahl, Skúsme to inak, SaS, OKS
20 hlasov
12
Adam Žilák, Skúsme to inak, SaS, OKS
20 hlasov
13
Tomáš Zanovit, Hlas - sociálna demokracia
19 hlasov
14
Tibor Adamko, Hlas - sociálna demokracia
18 hlasov
15
Martin Hudec, NEKA
17 hlasov
16
Vladimír Polakovič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
16 hlasov
17
Ľuboš Gottwald, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
16 hlasov
18
Erika Cintulová, NEKA
16 hlasov
19
Tatiana Červeňová, Hlas - sociálna demokracia
15 hlasov
20
Milan Ftorek, NEKA
14 hlasov
21
Miroslav Blahušiak, Hlas - sociálna demokracia
14 hlasov
22
Marcela Balošáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
12 hlasov
23
Branislav Kolarovszki, Hlas - sociálna demokracia
12 hlasov
24
Štefan Balošák, Hlas - sociálna demokracia
11 hlasov
25
Ľubomír Vaňko, NEKA
11 hlasov
26
Milan Horňák, Skúsme to inak, SaS, OKS
10 hlasov
27
Peter Kašuba, NEKA
9 hlasov
28
Dalibor Steindl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
8 hlasov
29
Adam Lučanský, Slovenský PATRIOT
8 hlasov
30
Roman Kopka, Hlas - sociálna demokracia
8 hlasov
31
Pavol Mikluš, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
7 hlasov
32
Eva Wedra Kačková, SRDCE - SNJ - sv
7 hlasov
33
Peter Majko, SNS
7 hlasov
34
Marián Krivuš, NEKA
7 hlasov
35
Marián Fedor, SMER - SD
7 hlasov
36
Jozef Petráš, NEKA
7 hlasov
37
Katarína Boková, Slovenské Hnutie Obrody
7 hlasov
38
Miroslav Jánošík, SNS
6 hlasov
39
Marek Belák, NEKA
5 hlasov
40
Lucia Omámiková, REPUBLIKA
5 hlasov
41
Viliam Komora, NK/NEKA
5 hlasov
42
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
43
Ivan Jancko, Progresívne Slovensko
4 hlasov
44
Lukáš Šauša, Progresívne Slovensko
4 hlasov
45
Dávid Marko, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
4 hlasov
46
Veronika Gajdošová Ladňáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
4 hlasov
47
Dana Cervanová, Progresívne Slovensko
3 hlasov
48
Bibiana Pánisová, SMER - SD
3 hlasov
49
Anton Ančic, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasov
50
Dušan Zachar, NK/NEKA
3 hlasov
51
Lenka Sláviková, SMER - SD
2 hlasov
52
Katarína Spiššáková, KSS
2 hlasov
53
Roman Maťko, SMER - SD
2 hlasov
54
Zdenko Kozák, SNS
2 hlasov
55
Erika Vrabcová, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasov
56
Ján Kováčik, SMER - SD
1 hlasov
57
Zdenka Kramárová, Slovenské Hnutie Obrody
1 hlasov
58
Andrej Rodák, Skúsme to inak, SaS, OKS
1 hlasov
59
Miroslav Herák, KSS
1 hlasov
60
Daniel Diškanec, NK/NEKA
1 hlasov
61
Peter Had, ŽIVOT
1 hlasov
62
Dušan Kričko, REPUBLIKA
1 hlasov
63
Svetana Angelová, Slovenské Hnutie Obrody
64
Alexander Velitš, KSS
65
Ľubomír Červenec, NK/NEKA

Volebná účasť

61,71 %

Historický vývoj

29.10. 2022 61,71 %
04.11. 2017 1. kolo 53,21 %
09.11. 2013 1. kolo 30,43 %