vyberte rok
Dolný Hričovokres Žilina

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
40.43%
Juraj Blanár Smer-SD
34.04%
Peter Sagan ĽSNS
9.57%
Marián Murín NEKA
6.91%
Ján Mikolaj SNS
4.52%
Anton Martvoň NEKA
2.13%
Peter Cibulka NEKA
1.86%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0.53%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS

Volebná účasť

29,69
%
2017 1. kolo
22,36
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,69%
2013 1. kolo 22,36%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Zelník, SNS
170 hlasov
2
Martin Kapitulík, NEKA
59 hlasov
3
Peter Durmis, NEKA
57 hlasov
4
Ľudmila Chodelková, NEKA
53 hlasov
5
Jozef Kavecký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
6
Igor Choma, SMER-SD
49 hlasov
7
Milan Laurenčík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
8
Anna Verešová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
9
Jaroslav Gažo, NEKA
47 hlasov
10
Monika Kavecká, NEKA
46 hlasov
11
Martin Barčík, NEKA
46 hlasov
12
Ján Hodoň, NEKA
46 hlasov
13
Róbert Kašša, NEKA
46 hlasov
14
Patrik Groma, NEKA
46 hlasov
15
Barbora Birnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
16
Ján Marosz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
17
Pavel Pavlásek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
18
Ladislav Štefanec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
19
Juraj Petráš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
20
Jozef Štrba, SMER-SD
35 hlasov
21
Peter Dobeš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
22
Robert Ficek, SMER-SD
33 hlasov
23
Andrej Sočuvka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
24
Beáta Badibangová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
25
Matej Madar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
26
Juraj Popluhár, SMER-SD
31 hlasov
27
Ľuboš Plešinger, NEKA
30 hlasov
28
Jana Filipová, NEKA
30 hlasov
29
Ivana Janíčková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
30
Karol Čepec, NEKA
28 hlasov
31
Martin Hanuliak, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
32
Patrik Blanár, NEKA
24 hlasov
33
Branislav Delinčák, NEKA
24 hlasov
34
Patrik Kubička, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
35
Igor Krško, NEKA
23 hlasov
36
Darina Čierniková, NEKA
22 hlasov
37
Pavol Mindek, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
38
Ľubomír Sečkár, SMER-SD
21 hlasov
39
Pavol Čorba, SMER-SD
20 hlasov
40
Jaromír Benko, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
41
Pavol Lazar, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
42
Peter Cibulka, NEKA
19 hlasov
43
Ján Paučin, NEKA
17 hlasov
44
Stanislav Štofko, NEKA
17 hlasov
45
Miroslav Knapec, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
46
Denis Cáder, NEKA
16 hlasov
47
Bronislava Ďurechová, SNS
16 hlasov
48
Emanuel Lovíšek, SME RODINA - Boris Kollár
16 hlasov
49
Henrich Paur, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
50
Jozef Mičo, NEKA
15 hlasov
51
Tibor Hanuliak, SNS
15 hlasov
52
Miroslav Kašuba, SNS
14 hlasov
53
Anton Trnovec, SMER-SD
14 hlasov
54
Ľubomír Bechný, NEKA
14 hlasov
55
Jozef Juriš, NEKA
14 hlasov
56
Róbert Pilarčík, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
57
Jaroslav Pecho, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
58
Roman Rosenberg, SME RODINA - Boris Kollár
14 hlasov
59
Monika Obertová, SMER-SD
13 hlasov
60
Rastislav Palutka, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
61
Iveta Martinková, NEKA
12 hlasov
62
Igor Liška, SMER-SD
12 hlasov
63
Martin Šoška, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
64
Ján Rybárik, NEKA
12 hlasov
65
Marián Červený, VZDOR
12 hlasov
66
Kristián Hoffmann, SZS
12 hlasov
67
Marek Sobola, NEKA
11 hlasov
68
Lenka Ticháková, NEKA
10 hlasov
69
Patrik Martaus, EDS
10 hlasov
70
Monika Ďurechová, SNS
10 hlasov
71
Jozef Žabka, SNS
10 hlasov
72
Dušan Šutý, SNS
8 hlasov
73
Pavel Požoni, ŠANCA
8 hlasov
74
Miloš Klimašovský, SNS
8 hlasov
75
Michal Červený, SNS
8 hlasov
76
Jaroslav Koleda, SNS
8 hlasov
77
Ján Čerňan, SMER-SD
8 hlasov
78
Marian Sliviak, SMER-SD
7 hlasov
79
Eva Lajčiaková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
7 hlasov
80
Peter Mintál, MOST - HÍD
6 hlasov
81
Soňa Turčányiová, NP
6 hlasov
82
Jaroslav Pechočiak, KSS
6 hlasov
83
František Štefánik, KSS
5 hlasov
84
Ľubomír Šimko, NEKA
5 hlasov
85
Miroslav Faktor, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
86
Michal Miškovič, DOMA DOBRE
4 hlasov
87
Gabriela Poliaková, SNS
4 hlasov
88
Ján Peteja, NP
1 hlasov
89
Marta Veselá, SNS
1 hlasov