Kandidáti na predsedu VÚC

Ondrej Lunter NEKA
45,67%
Rudolf Huliak NK/NEKA
21,26%
Adrian Polóny NEKA
14,96%
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko
6,30%
Maroš Čupka Socialisti.sk
4,72%
Miroslav Suja REPUBLIKA
4,72%
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS)
2,36%
Michal Albert KSS
Marek Modranský NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Kováč, NEKA
33 hlasov
2
Vladimír Sklenka, NEKA
18 hlasov
3
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
17 hlasov
4
Martina Kubišová, NEKA
17 hlasov
5
Peter Gogola, NEKA
15 hlasov
6
Milan Lichý, NEKA
15 hlasov
7
Ľubomír Vážny, SMER - SD, REPUBLIKA
15 hlasov
8
Maroš Lacko, Hlas - sociálna demokracia
15 hlasov
9
Stanislav Mičev, NEKA
14 hlasov
10
Ľubica Laššáková, Hlas - sociálna demokracia
14 hlasov
11
Vladimír Baláž, SMER - SD, REPUBLIKA
12 hlasov
12
Marta Klačanová, SaS, KDH, Progresívne...
12 hlasov
13
Roland Lamper, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
11 hlasov
14
Ludvik Nábělek, Hlas - sociálna demokracia
11 hlasov
15
Katarína Belicová, NEKA
10 hlasov
16
Pavel Zajac, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
17
Matúš Molitoris, NEKA
9 hlasov
18
Martin Turčan, NEKA
9 hlasov
19
Elena Buksová, NEKA
8 hlasov
20
Pavel Bachleda, NEKA
8 hlasov
21
Jozef Lovás, SMER - SD, REPUBLIKA
8 hlasov
22
Katarína Čižmárová, SOM Slovensko
7 hlasov
23
Marek Modranský, NEKA
7 hlasov
24
Tomáš Sobota, SaS, KDH, Progresívne...
7 hlasov
25
Ján Mizerák, SME RODINA
7 hlasov
26
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
27
Jaroslav Mazůrek, SME RODINA
6 hlasov
28
Martin Majling, NEKA
6 hlasov
29
Milan Smädo, NEKA
6 hlasov
30
Viktor Jedlička, SMER - SD, REPUBLIKA
6 hlasov
31
Andrea Dolinská, NEKA
6 hlasov
32
Peter Ušiak, NEKA
6 hlasov
33
Marta Medzihradská, NEKA
5 hlasov
34
Pavol Gregorčok, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
35
Ivan Mailing, NK/NEKA
5 hlasov
36
Zuzana Macošková, NK/NEKA
5 hlasov
37
Michal Rusko, SOM Slovensko
5 hlasov
38
Daniel Karas, SMER - SD, REPUBLIKA
5 hlasov
39
Erika Karová, NEKA
5 hlasov
40
Igor Kašper, SME RODINA
5 hlasov
41
Kristína Cibuľová Kubašková, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
42
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
43
Matúš Mistrík, NK/NEKA
4 hlasov
44
Peter Voskár, NK/NEKA
4 hlasov
45
Helena Straková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
46
Jakub Gajdošík, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
47
Martin Hanes, SaS, KDH, Progresívne...
4 hlasov
48
Peter Podhorský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
49
Martin Pechovský, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
50
Zuzana Schlosserová, NK/NEKA
4 hlasov
51
Janka Slaná, NEKA
4 hlasov
52
Marcel Mojžiš, ODS - Občianski demokrati...
4 hlasov
53
Radovan Sloboda, SaS, KDH, Progresívne...
4 hlasov
54
Maroš Čupka, Socialisti.sk
3 hlasov
55
Csilla Droppová, NEKA
3 hlasov
56
Dana Lichá, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
57
Rudolf Kapolka, SRDCE - SNJ - sv
3 hlasov
58
David Kapusta, NEKA
3 hlasov
59
Michal Albert, KSS
3 hlasov
60
Martin Adamec, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
61
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
62
Ivan Kostúr, KSS
3 hlasov
63
Jana Krenn, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
64
Juraj Odor, NEKA
2 hlasov
65
Ján Pacek, SMER - SD, REPUBLIKA
2 hlasov
66
Radoslav Petrík, NK/NEKA
2 hlasov
67
Peter Plančík, KSS
2 hlasov
68
Roman Pšenák, SMER - SD, REPUBLIKA
2 hlasov
69
Pavel Marko, NK/NEKA
2 hlasov
70
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
71
Viera Dubačová, ODS - Občianski demokrati...
2 hlasov
72
Andrej Refka, Hlas - sociálna demokracia
1 hlasov
73
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
74
Jaroslav Rusina, ZA ĽUDÍ
1 hlasov
75
Juraj Pivka, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
76
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
77
Branislav Vasilovčík, NK/NEKA
1 hlasov
78
Miroslav Ivan, ODS - Občianski demokrati...
1 hlasov
79
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
80
Marek Vyhnička, SNS
81
Róbert Maťovčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...

Volebná účasť

68,20 %

Historický vývoj

29.10. 2022 68,20 %
04.11. 2017 1. kolo 53,58 %
23.11. 2013 2. kolo 28,12 %
09.11. 2013 1. kolo 25,52 %