Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
59,62%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
40,38%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
39,58%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
29,17%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
14,58%
Karol Konárik SNS
4,17%
Ondrej Binder NEKA
4,17%
Ladislav Fízik ASV
4,17%
Andrea Jenčíková NP
2,08%
Jaroslav Sekerka KSS
2,08%
Emil Samko KĽS
Pavel Chovanec ÚSVIT
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
19 hlasov
2
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
18 hlasov
3
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
15 hlasov
4
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
5
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
13 hlasov
6
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
11 hlasov
7
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
10 hlasov
8
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
10 hlasov
9
Peter Gogola, NEKA
10 hlasov
10
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
9 hlasov
11
Karol Konárik, SNS
9 hlasov
12
Ľubomír Motyčka, NEKA
8 hlasov
13
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
14
Jaroslav Maslen, NEKA
6 hlasov
15
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
16
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
5 hlasov
17
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
18
Janka Slaná, NEKA
5 hlasov
19
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
20
Ján Chladný, KDS
5 hlasov
21
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
22
Simon Barth, SMS
4 hlasov
23
Lukáš Ginič, SMS
4 hlasov
24
Miloš Horný, SMS
4 hlasov
25
Jaroslav Kuracina, NEKA
3 hlasov
26
Zdena Bienska, SĽS
3 hlasov
27
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
28
Ivan Kostúr, KSS
3 hlasov
29
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
30
Andrej Sliacky, SMS
3 hlasov
31
Jaroslav Sekerka, KSS
3 hlasov
32
Jozef Sásik, SĽS
3 hlasov
33
Daniela Baranová, MOST - HÍD
2 hlasov
34
Branislav Slaný, NEKA
2 hlasov
35
Vladimír Sklenka, NEKA
2 hlasov
36
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
37
Janka Slobodníková, SĽS
2 hlasov
38
Iveta Majerová, NEKA
2 hlasov
39
Róbert Huran, NEKA
2 hlasov
40
Dana Hríbiková, OKS
2 hlasov
41
Igor Donoval, ASV
2 hlasov
42
Peter Rusnák, NEKA
1 hlasov
43
Pavol Svetlík, SNS
1 hlasov
44
Ľubomír Šesták, NEKA
1 hlasov
45
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
46
Augustín Richtárech, OKS
1 hlasov
47
Juraj Remšík, SMS
1 hlasov
48
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
1 hlasov
49
Martin Baník, KDS
1 hlasov
50
Karol Jadáš, KDS
1 hlasov
51
Teodor Bindas, SMS
1 hlasov
52
Peter Majerský, KSS
1 hlasov
53
Igor Ďurana, SĽS
1 hlasov
54
Ľubomír Piterka, NEKA
1 hlasov
55
Milan Prašovský, SĽS
1 hlasov
56
Svetozár Tomič, SMS
57
Roman Štrba, SĽS
58
Ján Jambrich, SĽS
59
Jozef Smekal, NEKA
60
Jaroslava Miklóšová, SMS
61
Michal Rusko, NEKA
62
Vladimír Rosinský, SĽS

Volebná účasť

28,12 %

Historický vývoj

25,52 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 53,58 %
23.11. 2013 2. kolo 28,12 %
09.11. 2013 1. kolo 25,52 %