Kandidáti na predsedu VÚC

József Berényi SZÖVETSÉG - ALIANCIA
68,46%
Jozef Viskupič OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SaS,...
8,46%
Veronika Temňáková REPUBLIKA
7,69%
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko
4,62%
Zdenko Čambal SNS, SMER - SD
3,85%
Roland Hakszer NEKA
3,08%
Martin Červenka NEKA
2,31%
Zdenko Rosina NK/NEKA
0,77%
Ivan Stanovič Hnutie ONÁS
0,77%
Roman Chudý ŽIVOT

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gergely Agócs, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
102 hlasov
2
József Berényi, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
87 hlasov
3
Ervin Chomča, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
70 hlasov
4
Krisztián Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
67 hlasov
5
László Biró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
54 hlasov
6
Tamás Zupko, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
49 hlasov
7
Zoltán Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
42 hlasov
8
Peter Paška, NEKA
14 hlasov
9
Simona Bugyinská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
12 hlasov
10
Juraj Bottka, NEKA
10 hlasov
11
Michael Boško, Progresívne Slovensko
10 hlasov
12
Michal Greško, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
9 hlasov
13
Roland Szekera, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
9 hlasov
14
Miroslav Štibráni, NEKA
8 hlasov
15
Valéria Mýtniková, NEKA
7 hlasov
16
Vladimír Danko, ŽIVOT
7 hlasov
17
Ladislav Struhár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
7 hlasov
18
Peter Závodský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
7 hlasov
19
Matej Godáň, NEKA
6 hlasov
20
Rastislav Domko, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
21
Enrico Čambál, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
6 hlasov
22
Maroš Kollárik, NEKA
6 hlasov
23
Ladislav Maťašovský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
6 hlasov
24
Peter Černý, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
5 hlasov
25
Veronika Temňáková, REPUBLIKA
5 hlasov
26
Miroslav Šimek, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
27
Milan Zeleňák, ŽIVOT
5 hlasov
28
Miroslav Horváth, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
5 hlasov
29
Róbert Korec, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
5 hlasov
30
Anton Vizváry, NK/NEKA
5 hlasov
31
Marta Vajdová, NEKA
4 hlasov
32
Adrián Macho, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
33
Slávka Kramárová, SNS
4 hlasov
34
Ľuboš Šúry, SMER - SD
4 hlasov
35
Martin Tomčányi, NEKA
4 hlasov
36
Zuzana Gauliederová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
4 hlasov
37
Martin Práznovský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
3 hlasov
38
Zdenka Mačicová, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
39
Alexandra Vlčková, NK/NEKA
3 hlasov
40
Katarína Štefunková, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
3 hlasov
41
Roman Súkeník, SMER - SD
3 hlasov
42
Jana Hanuliaková, Progresívne Slovensko
2 hlasov
43
Svätopluk Vašečka, SNS
1 hlasov

Volebná účasť

57,09 %

Historický vývoj

29.10. 2022 57,09 %
04.11. 2017 1. kolo 16,56 %
23.11. 2013 2. kolo 19,68 %
09.11. 2013 1. kolo 21,63 %