vyberte rok
Dolné Zahoranyokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
36.67%
Marian Kotleba ĽSNS
26.67%
Igor Kašper NEKA
18.33%
Pavel Greksa NEKA
6.67%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
5.00%
Martin Juhaniak NEKA
3.33%
Miroslav Gálik NAS
1.67%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
1.67%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

43,22
%
2017 1. kolo
20,38
%
2013 2. kolo
30,57
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,22%
2013 2. kolo 20,38%
2013 1. kolo 30,57%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
46 hlasov
2
Ferenc Auxt, SMK-MKP
36 hlasov
3
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
36 hlasov
4
Ladislav Rigó, SMK-MKP
25 hlasov
5
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
16 hlasov
6
Jozef Šimko, NEKA
16 hlasov
7
Stanislav Krahulec, NEKA
10 hlasov
8
Csaba Csízi, MOST - HÍD
9 hlasov
9
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
8 hlasov
10
Lukáš Kvietok, SMER-SD
5 hlasov
11
Ladislav Lang, MOST - HÍD
4 hlasov
12
Vojtech Szajkó, SRK
3 hlasov
13
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
14
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
15
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
16
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
17
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
18
Ivan Hazucha, SMER-SD
2 hlasov
19
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
20
Michal Bagačka, SMER-SD
2 hlasov
21
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
22
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
23
Vojtech Kökény, SRK
1 hlasov
24
Peter Mináč, SMER-SD
1 hlasov
25
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
1 hlasov
26
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
27
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
28
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
29
Aladár Bari, MOST - HÍD
30
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
31
Martin Pliešovský, SNS
32
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
33
Aneta Vargicová, SNS
34
Miroslava Vargová, NEKA
35
Stanislava Zvarová, SMER-SD
36
Alena Pivovarčiová, NP
37
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39
Gejza Mede, NEKA
40
Roman Lebeda, NEKA
41
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
42
Vojtech Menyhárt, NEKA
43
Katarína Moncoľová, NEKA
44
Anatolij Jefimov, KSS
45
Dušan Hlinka, SMER-SD
46
Miroslava Grendelová, KSS
47
Róbert Čipka, KSS
48
Zdenek Očovan, NAJ
49
Ján Lichanec, NEKA