Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
69,60%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
17,60%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
5,20%
Peter Palko KSS
3,20%
Marián Herdel NEKA
2,80%
Ľubomír Žabár NEKA
1,60%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Stopka, SMER - SD
108 hlasov
2
Mohamed Hemza, SMER - SD
95 hlasov
3
Ján Cipov, SMER - SD
86 hlasov
4
Ján Bodnár, SMER - SD
78 hlasov
5
Štefan Gaman, SMER - SD
77 hlasov
6
Richard Takáč, SMER - SD
76 hlasov
7
Dušan Ďuriš, SMER - SD
60 hlasov
8
Štefan Mjartan, SMER - SD
59 hlasov
9
Katarína Macháčková, NEKA
58 hlasov
10
František Tám, SMER - SD
55 hlasov
11
Martin Lukačovič, SMER - SD
52 hlasov
12
Miroslav Žiak, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
42 hlasov
13
Dušan Šimka, NEKA
41 hlasov
14
Vojtech Čičmanec, NEKA
34 hlasov
15
Ján Belanský, NEKA
33 hlasov
16
Anna Záborská, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
29 hlasov
17
Milan Dérer, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
28 hlasov
18
Eleonóra Porubcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
27 hlasov
19
Emil Divéky, SNS
25 hlasov
20
Silvia Siváková Nemcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
22 hlasov
21
Gabriel Šimko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
22 hlasov
22
Ivana Hromádková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
20 hlasov
23
Jozef Balčirák, NEKA
20 hlasov
24
Dana Melišková, NEKA
20 hlasov
25
Marián Mikula, KSS
19 hlasov
26
Helena Dadíková, NEKA
18 hlasov
27
Jozef Vrábeľ, NEKA
16 hlasov
28
Vojtech Bartoš, NEKA
15 hlasov
29
Ľuboš Maxina, NEKA
15 hlasov
30
Róbert Frimmel, NEKA
15 hlasov
31
Tomáš Kozák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
14 hlasov
32
Viera Beňová, NEKA
14 hlasov
33
Róbert Hekl, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
13 hlasov
34
Miroslav Samiec, KSS
12 hlasov
35
Augustín Jozef Lang, SNS
12 hlasov
36
Jozef Vážny, ĽS-HZDS
12 hlasov
37
Vladimíra Ďuračková, NEKA
11 hlasov
38
Vladimír Buzalka, NEKA
11 hlasov
39
Viliam Kurbel, NEKA
11 hlasov
40
Peter Juríček, NEKA
10 hlasov
41
Adriána Svitková, SMS
10 hlasov
42
Ivan Vaňo, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
10 hlasov
43
Vladimír Petráš, SNS
10 hlasov
44
Anton Turčan, KSS
10 hlasov
45
Miroslav Valach, KSS
9 hlasov
46
Petra Kobetičová, NEKA
9 hlasov
47
Miloš Cúcik, NEKA
9 hlasov
48
Štefan Škríp, SNS
9 hlasov
49
Milan Bureš, KSS
8 hlasov
50
Viera Masaryková, NEKA
8 hlasov
51
Ľudovít Vojtko, SNS
8 hlasov
52
Jozef Škadra, SNS
8 hlasov
53
Branislav Ondruška, SNS
8 hlasov
54
Ján Mokrý, SNS
8 hlasov
55
Patrícia Grófová, NEKA
8 hlasov
56
Róbert Štrbák, ĽS-HZDS
8 hlasov
57
Ján Dobrovodský, NEKA
7 hlasov
58
Boris Borovica, SNS
7 hlasov
59
Mária Luprichová, SNS
7 hlasov
60
Zuzana Kútna, SMS
7 hlasov
61
Jaroslav Hanzel, NEKA
7 hlasov
62
Jana Červienková, NEKA
7 hlasov
63
Jozef Meluš, NEKA
6 hlasov
64
Anton Špeťko, NEKA
6 hlasov
65
Roman Hlaváč, NEKA
5 hlasov
66
Andrej Plachý, KSS
5 hlasov
67
Jaroslav Daniš, DOST
4 hlasov
68
Marek Daniš, ĽS-HZDS
4 hlasov
69
Jozef Zubák, DOST
3 hlasov
70
Marek Michalovič, NEKA
1 hlasov

Volebná účasť

23,12
%
2017 1. kolo
11,74
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,12%
2013 1. kolo 11,74%