vyberte rok
Dolné Semerovceokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Iván Farkas SMK
54.26%
Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
28.72%
Ľászló Hajdu MKDA
10.64%
Milan Uhrík ĽSNS
4.26%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
2.13%
Renáta Kolenčíková NEKA
Ján Marko NP
Peter Oremus NEKA

Volebná účasť

22,3
%
2017 1. kolo
12,05
%
2013 2. kolo
13,81
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,3%
2013 2. kolo 12,05%
2013 1. kolo 13,81%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Dezső Pálffy, SMK-MKP
72 hlasov
2
Peter Köpöncei, SMK-MKP
71 hlasov
3
Pál Zachar, NEKA
66 hlasov
4
Zita Cseri, NEKA
52 hlasov
5
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
49 hlasov
6
Tibor Csenger, SMK-MKP
48 hlasov
7
Beáta Kiss, SMK-MKP
43 hlasov
8
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
9
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
10
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
11
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
12
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
13
Igor Éder, NEKA
7 hlasov
14
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
15
Ján Hamar, KSS
6 hlasov
16
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
17
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
18
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
19
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
20
Ondrej Juhász, NEKA
4 hlasov
21
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 hlasov
22
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
23
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
24
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
25
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 hlasov
26
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
27
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 hlasov
28
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
29
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
Ladislav Vörös, KSS
3 hlasov
31
Ján Kútik, KSS
2 hlasov
32
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
33
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
34
Igor Varga, NEKA
2 hlasov
35
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
36
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
37
Igor Gogora, NEKA
2 hlasov
38
Miroslav Kamenský, KSS
2 hlasov
39
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
40
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
41
Erika Sulinová, NEKA
1 hlasov
42
Ján Krtík, NEKA
1 hlasov
43
Michal Ivanický, KSS
1 hlasov
44
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
45
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
1 hlasov
46
Marianna Šedivá, NEKA