Kandidáti na predsedu VÚC

József Berényi SZÖVETSÉG - ALIANCIA
89,44%
Jozef Viskupič OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SaS,...
5,73%
Zdenko Čambal SNS, SMER - SD
1,36%
Martin Červenka NEKA
1,36%
Roland Hakszer NEKA
0,75%
Veronika Temňáková REPUBLIKA
0,60%
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko
0,45%
Roman Chudý ŽIVOT
0,15%
Zdenko Rosina NK/NEKA
0,15%
Ivan Stanovič Hnutie ONÁS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
József Berényi, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
594 hlasov
2
Gergely Agócs, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
452 hlasov
3
Krisztián Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
395 hlasov
4
László Biró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
368 hlasov
5
Tamás Zupko, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
325 hlasov
6
Ervin Chomča, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
296 hlasov
7
Zoltán Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
283 hlasov
8
Peter Paška, NEKA
59 hlasov
9
Juraj Bottka, NEKA
42 hlasov
10
Simona Bugyinská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
33 hlasov
11
Zuzana Gauliederová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
30 hlasov
12
Enrico Čambál, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
29 hlasov
13
Ladislav Struhár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
28 hlasov
14
Michael Boško, Progresívne Slovensko
25 hlasov
15
Valéria Mýtniková, NEKA
23 hlasov
16
Ladislav Maťašovský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
18 hlasov
17
Ľuboš Šúry, SMER - SD
18 hlasov
18
Marta Vajdová, NEKA
17 hlasov
19
Zdenka Mačicová, Hlas - sociálna demokracia
17 hlasov
20
Peter Černý, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
16 hlasov
21
Jana Hanuliaková, Progresívne Slovensko
15 hlasov
22
Peter Závodský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
14 hlasov
23
Miroslav Štibráni, NEKA
14 hlasov
24
Miroslav Horváth, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
14 hlasov
25
Michal Greško, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
14 hlasov
26
Adrián Macho, Hlas - sociálna demokracia
13 hlasov
27
Róbert Korec, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
13 hlasov
28
Roman Súkeník, SMER - SD
13 hlasov
29
Roland Szekera, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
13 hlasov
30
Miroslav Šimek, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
31
Veronika Temňáková, REPUBLIKA
10 hlasov
32
Katarína Štefunková, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
9 hlasov
33
Vladimír Danko, ŽIVOT
9 hlasov
34
Maroš Kollárik, NEKA
9 hlasov
35
Matej Godáň, NEKA
7 hlasov
36
Martin Práznovský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
7 hlasov
37
Martin Tomčányi, NEKA
6 hlasov
38
Rastislav Domko, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
39
Slávka Kramárová, SNS
5 hlasov
40
Anton Vizváry, NK/NEKA
5 hlasov
41
Milan Zeleňák, ŽIVOT
5 hlasov
42
Alexandra Vlčková, NK/NEKA
3 hlasov
43
Svätopluk Vašečka, SNS
3 hlasov

Volebná účasť

41,20 %

Historický vývoj

29.10. 2022 41,20 %
04.11. 2017 1. kolo 37,22 %
23.11. 2013 2. kolo 36,71 %
09.11. 2013 1. kolo 30,39 %