Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
42,86%
Milan Belica NEKA
16,07%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
14,48%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
8,53%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5,36%
Martin Kusenda NEKA
3,97%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,77%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,78%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,79%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,40%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Korman, NEKA
134 hlasov
2
Jozef Dvonč, NEKA
114 hlasov
3
Štefan Štefek, NEKA
104 hlasov
4
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
89 hlasov
5
Peter Oremus, NEKA
60 hlasov
6
Šimon Kónya, NEKA
53 hlasov
7
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
46 hlasov
8
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
46 hlasov
9
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
40 hlasov
10
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
39 hlasov
11
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
37 hlasov
12
Martin Balko, Progresívne Slovensko
33 hlasov
13
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
33 hlasov
14
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
15
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
30 hlasov
16
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
30 hlasov
17
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
29 hlasov
18
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
29 hlasov
19
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
26 hlasov
20
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
26 hlasov
21
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
26 hlasov
22
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
26 hlasov
23
Peter Andel, Progresívne Slovensko
25 hlasov
24
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
25 hlasov
25
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
25 hlasov
26
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
24 hlasov
27
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
24 hlasov
28
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
29
Peter Pukan, REPUBLIKA
22 hlasov
30
Peter Košťál, NEKA
22 hlasov
31
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
22 hlasov
32
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
22 hlasov
33
Ladislav Turba, NEKA
22 hlasov
34
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
22 hlasov
35
Martin Skovajsa, NEKA
21 hlasov
36
Ľubomír Moravčík, NEKA
21 hlasov
37
Marta Rácová, NEKA
20 hlasov
38
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
20 hlasov
39
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
20 hlasov
40
Lívia Šumichrastová, NEKA
20 hlasov
41
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
42
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
19 hlasov
43
Soňa Ďuríková, NEKA
19 hlasov
44
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
18 hlasov
45
Martin Čepček, ŽIVOT
18 hlasov
46
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
47
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
17 hlasov
48
Jana Pukanová, REPUBLIKA
17 hlasov
49
Radoslav Kriváček, NEKA
17 hlasov
50
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
17 hlasov
51
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
17 hlasov
52
Martin Bóri, REPUBLIKA
17 hlasov
53
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
16 hlasov
54
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
16 hlasov
55
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
16 hlasov
56
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
15 hlasov
57
Peter Božík, Hnutie ONÁS
15 hlasov
58
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
15 hlasov
59
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
15 hlasov
60
Erik Blaško, NK/NEKA
14 hlasov
61
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
14 hlasov
62
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
14 hlasov
63
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
64
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
14 hlasov
65
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
14 hlasov
66
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
13 hlasov
67
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
13 hlasov
68
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
69
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
13 hlasov
70
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
13 hlasov
71
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
72
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
13 hlasov
73
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
74
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
12 hlasov
75
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
76
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
12 hlasov
77
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
12 hlasov
78
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
79
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
12 hlasov
80
Jarmila Králová, NEKA
12 hlasov
81
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
82
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
83
Dušan Tóth, NEKA
11 hlasov
84
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
85
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
11 hlasov
86
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
87
Milan Chmelár, NEKA
10 hlasov
88
Juraj Vízy, NK/NEKA
10 hlasov
89
Miloš Macho, NK/NEKA
10 hlasov
90
Juraj Švarc, NEKA
10 hlasov
91
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
92
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
9 hlasov
93
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
9 hlasov
94
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
8 hlasov
95
Igor Husár, REPUBLIKA
8 hlasov
96
Miroslav Gut, NEKA
8 hlasov
97
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
8 hlasov
98
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
99
Darina Zlatošová, NK/NEKA
8 hlasov
100
Pavol Mada, NEKA
8 hlasov
101
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
102
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
103
Peter Paučo, NK/NEKA
6 hlasov
104
Oľga Paučová, NK/NEKA
5 hlasov
105
Peter Šedovič, NK/NEKA
5 hlasov
106
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov

Volebná účasť

59,40 %

Historický vývoj

29.10. 2022 59,40 %
04.11. 2017 1. kolo 22,26 %
23.11. 2013 2. kolo 8,72 %
09.11. 2013 1. kolo 8,53 %