Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
93,98%
Milan Belica SMER - SD
6,02%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
70,67%
Milan Belica SMER - SD
12,00%
Peter Oremus NEKA
10,67%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
5,33%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
1,33%
Robert Dick MS
Viliam Mokraň KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Róbert Balkó, SMK-MKP
59 hlasov
2
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
42 hlasov
3
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
31 hlasov
4
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
30 hlasov
5
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
30 hlasov
6
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
24 hlasov
7
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
22 hlasov
8
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
20 hlasov
9
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
10
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
11
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
12
Peter Oremus, NEKA
8 hlasov
13
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
14
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
15
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
16
Ladislav Prešinský, NEKA
6 hlasov
17
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
18
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
19
Milan Chalachan, SMS
5 hlasov
20
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
5 hlasov
21
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
5 hlasov
22
Pavol Dávid, SMS
4 hlasov
23
Ivana Matušková, SMS
4 hlasov
24
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
4 hlasov
25
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
4 hlasov
26
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
27
Eduard Kolesár, ASV
3 hlasov
28
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
3 hlasov
29
Marta Miklošková, KDS
3 hlasov
30
Oľga Froncová, SNS
3 hlasov
31
Vladislav Borík, SOĽ
3 hlasov
32
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
33
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
3 hlasov
34
Vladimír Lauko, SNS
2 hlasov
35
Miloslav Horka, SNS
2 hlasov
36
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
2 hlasov
37
Miloslav Slováčik, NaS - ns
2 hlasov
38
Martin Mikuláš, SNS
2 hlasov
39
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
2 hlasov
40
Lenka Slováčiková, NaS - ns
2 hlasov
41
Pavol Leštinský, KSS
2 hlasov
42
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
2 hlasov
43
Andrea Samková, KĽS
2 hlasov
44
Oľga Otrasová, KSS
1 hlasov
45
Jozef Čapla, SNS
1 hlasov
46
Anna Čagalová, SNS
1 hlasov
47
Milena Candráková, KSS
1 hlasov
48
Peter Spišiak, NaS - ns
1 hlasov
49
Eva Antošová, SNS
1 hlasov
50
Pavol Otepka, ASV
1 hlasov
51
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
1 hlasov
52
Stanislav Hamar, SNS
1 hlasov
53
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
1 hlasov
54
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
1 hlasov
55
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
56
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
1 hlasov
57
Juraj Uhrín, SĽS
1 hlasov
58
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
59
Jozef Šiška, KSS
60
Anton Žikla, KSS
61
Miroslav Timko, KSS
62
Ondrej Ňorba, KSS
63
Jaroslav Lörinčík, KSS
64
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
65
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
66
Ivan Habiňák, SNS
67
Milan Greguš, SNS
68
Juraj Gajdoš, SNS
69
Viliam Mokraň, KĽS
70
Dušan Janek, KSS
71
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
72
Jaroslav Lopata, KSS
73
Ján Kollár, KSS

Volebná účasť

22,26
%
2017 1. kolo
8,72
%
2013 2. kolo
8,53
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,26%
2013 2. kolo 8,72%
2013 1. kolo 8,53%