Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
67,74%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
20,97%
Igor Ryban NEKA
8,87%
Juraj Pavlovič KSS
1,61%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
0,81%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Sečkár, SMER - SD
34 hlasov
2
Jozef Machyna, SMER - SD
31 hlasov
3
Juraj Popluhár, SMER - SD
27 hlasov
4
Igor Choma, SMER - SD
25 hlasov
5
Štefan Zelník, SNS
24 hlasov
6
Jozef Štrba, SMER - SD
24 hlasov
7
Peter Vajda, NEKA
23 hlasov
8
Robert Ficek, SMER - SD
23 hlasov
9
Branislav Bačík, SMER - SD
23 hlasov
10
Mariana Bohačiaková, SNS
23 hlasov
11
Andrej Sočuvka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
20 hlasov
12
Jaroslav Dvorský, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
19 hlasov
13
Ladislav Štefanec, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
17 hlasov
14
Michal Smolka, SNS
15 hlasov
15
Juraj Marko, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
16
Milan Laurenčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
17
Patrik Groma, NEKA
15 hlasov
18
Rudolf Michalec, SMER - SD
14 hlasov
19
Martin Kapitulík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
20
Martin Barčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
21
Peter Dobeš, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
22
Anton Trnovec, SMER - SD
13 hlasov
23
Soňa Miháliková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
24
Slavomíra Brezovská, SMER - SD
13 hlasov
25
Martin Hanuliak, NEKA
12 hlasov
26
Anton Štefko, SNS
12 hlasov
27
Pavol Čorba, SMER - SD
12 hlasov
28
Štefan Svetko, NEKA
11 hlasov
29
Pavel Pavlásek, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
30
Jana Rojková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
31
Ľubomír Bažík, OKS, NOVA
10 hlasov
32
Emil Rafaj, SNS
9 hlasov
33
Rastislav Ďuriník, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
34
Ján Ďuriš, NEKA
9 hlasov
35
Daniel Klačko, SNS
9 hlasov
36
Jozef Papán, SMER - SD
9 hlasov
37
Igor Liška, SMER - SD
9 hlasov
38
Viliam Turský, SNS
8 hlasov
39
Monika Kavecká, NEKA
8 hlasov
40
Dušan Štadáni, NEKA
7 hlasov
41
Milan Mrázik, 99%
7 hlasov
42
Andrej Filip, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
43
Jozef Badžgoň, OKS, NOVA
7 hlasov
44
Martin Babčan, NEKA
7 hlasov
45
Róbert Kašša, NEKA
7 hlasov
46
František Štefánik, KSS
7 hlasov
47
Milan Gavlák, ĽS-HZDS
6 hlasov
48
Roman Repa, NEKA
6 hlasov
49
Marian Orieščik, KSS
6 hlasov
50
Peter Ničík, OKS, NOVA
5 hlasov
51
Dana Veveričíková, SNS
5 hlasov
52
Peter Miškus, EDS
4 hlasov
53
Mária Sluková, MS
4 hlasov
54
Juraj Petráš, OKS, NOVA
4 hlasov
55
Milan Turčan, NEKA
4 hlasov
56
Martin Seč, NEKA
3 hlasov
57
Peter Tarábek, SNS
3 hlasov
58
Jaroslav Pecho, SNS
3 hlasov
59
Marek Heinrich, NEKA
3 hlasov
60
Peter Hroško, PD
3 hlasov
61
Marian Hurík, OKS, NOVA
3 hlasov
62
Vladislava Uhliariková, NP
2 hlasov
63
Boris Schubert, NEKA
2 hlasov
64
Monika Dimitriadu, OKS, NOVA
2 hlasov
65
Jozef Juriš, NEKA
2 hlasov
66
Pavol Škorík, SĽS
2 hlasov
67
Juraj Hamaj, NEKA
2 hlasov
68
Jaroslav Pechočiak, KSS
2 hlasov
69
Peter Mesároš, EDS
2 hlasov
70
Vladimír Droppa, KSS
2 hlasov
71
Štefan Muchy, KSS
1 hlasov
72
Vladimír Sadloň, SNS
1 hlasov
73
Ivan Koterba, 99%
74
Ľubomír Ryant, SNS

Volebná účasť

29,60
%
2017 1. kolo
13,28
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,60%
2013 1. kolo 13,28%