Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
46,00%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
19,33%
Ľubomír Žabár NEKA
14,00%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
8,33%
Marián Herdel NEKA
6,33%
Peter Palko KSS
6,00%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Ondračka, SMER - SD
142 hlasov
2
Alojz Švajda, NEKA
98 hlasov
3
Tomáš Vaňo, NEKA
69 hlasov
4
Tibor Jankovský, SMER - SD
67 hlasov
5
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
53 hlasov
6
Emil Košút, SMER - SD
53 hlasov
7
Miroslav Hlinka, SMER - SD
46 hlasov
8
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
44 hlasov
9
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
44 hlasov
10
Milan Berec, SMER - SD
43 hlasov
11
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
42 hlasov
12
Stanislav Pastva, SMER - SD
40 hlasov
13
Ľubomír Žabár, NEKA
38 hlasov
14
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
36 hlasov
15
Daniel Beníček, SMER - SD
36 hlasov
16
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
34 hlasov
17
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
34 hlasov
18
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
33 hlasov
19
Jaroslav Ridoško, SNS
28 hlasov
20
Danica Birošová, NEKA
26 hlasov
21
Martin Adamec, NEKA
24 hlasov
22
Ondrej Čapák, SNS
24 hlasov
23
Tomáš Bečár, NEKA
22 hlasov
24
Iveta Kováčiková, SMER - SD
22 hlasov
25
Eduard Hartmann, SNS
21 hlasov
26
Ján Kanaba, NEKA
20 hlasov
27
Vladimír Mojto, NEKA
20 hlasov
28
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
19 hlasov
29
Miloslav Baco, NEKA
18 hlasov
30
Martin Dohál, NEKA
18 hlasov
31
Eva Červeňanová, NEKA
17 hlasov
32
Martina Beňovičová, NEKA
17 hlasov
33
Ján Hradský, NEKA
17 hlasov
34
Milan Blaško, SNS
15 hlasov
35
Martin Chlapík, SNS
15 hlasov
36
Marta Šajbidorová, NEKA
15 hlasov
37
Jaroslav Jambor, NEKA
14 hlasov
38
Peter Palko, KSS
14 hlasov
39
Juraj Kotleba, SNS
13 hlasov
40
Michal Križan, NEKA
13 hlasov
41
Patrik Burian, NEKA
12 hlasov
42
Milan Kebísek, NEKA
12 hlasov
43
Anton Beták, NEKA
11 hlasov
44
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
11 hlasov
45
Valika Meravá, KSS
11 hlasov
46
Dušan Štrauss, NaS - ns
10 hlasov
47
Martin Barčák, NEKA
10 hlasov
48
Martina Kebísková, NEKA
10 hlasov
49
Marta Blahová, ĽS-HZDS
10 hlasov
50
Lucia Štefancová, NEKA
9 hlasov
51
Leo Kužela, NEKA
9 hlasov
52
Peter Hlucháň, NEKA
9 hlasov
53
Peter Brázda, SNS
8 hlasov
54
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
8 hlasov
55
Miroslav Kopčan, NEKA
8 hlasov
56
Jaroslav Šmíd, NEKA
7 hlasov
57
Ľubomír Dvorský, NEKA
7 hlasov
58
Ľubomír Tunega, NEKA
6 hlasov
59
Janka Fabová, Paliho Kapurková
5 hlasov
60
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
5 hlasov
61
Jozef Hrdlička, KSS
5 hlasov
62
Pavol Suško, KSS
4 hlasov
63
Lenka Ďurechová, KSS
4 hlasov
64
Peter Hudec, KSS
3 hlasov
65
Iveta Šipošová, KSS
3 hlasov
66
Ľubomír Štefánik, NEKA
2 hlasov
67
Juraj Štepnička, SNS
2 hlasov
68
Václav Vacula, 99%
2 hlasov
69
Miroslav Zámečník, KSS
1 hlasov
70
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns

Volebná účasť

19,14
%
2017 1. kolo
13,19
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,14%
2013 1. kolo 13,19%