vyberte rok
Dolná Súčaokres Trenčín

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
40.49%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
38.05%
Štefan Škultéty NEKA
13.72%
Ferdinand Vavrík NEKA
3.32%
Petra Hajšelová Sme rodina
2.43%
Nora Pániková SZS
1.55%
Igor Valko NP
0.44%

Volebná účasť

19,14
%
2017 1. kolo
13,19
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,14%
2013 1. kolo 13,19%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
216 hlasov
2
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
139 hlasov
3
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
127 hlasov
4
Tomáš Vaňo, NEKA
117 hlasov
5
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
112 hlasov
6
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
100 hlasov
7
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
98 hlasov
8
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
72 hlasov
9
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
70 hlasov
10
Miloslav Baco, NEKA
68 hlasov
11
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
62 hlasov
12
Martin Smolka, NEKA
61 hlasov
13
Štefan Škultéty, NEKA
61 hlasov
14
Stanislav Svatik, NEKA
53 hlasov
15
Ľubomír Horný, NEKA
49 hlasov
16
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
49 hlasov
17
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
48 hlasov
18
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
19
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
20
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
21
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
22
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
42 hlasov
23
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
41 hlasov
24
Danica Birošová, NEKA
39 hlasov
25
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
26
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
27
Lukáš Beták, NEKA
35 hlasov
28
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
31 hlasov
29
Miroslav Řádek, NEKA
29 hlasov
30
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
31
Marian Hudec, NEKA
28 hlasov
32
Ingrid Opatovská, NEKA
27 hlasov
33
Miloš Mičega, NEKA
25 hlasov
34
Denisa Martinková, NaS - ns
25 hlasov
35
Martin Hošták, NEKA
25 hlasov
36
Alena Bulková, NEKA
25 hlasov
37
Peter Mikula, NEKA
24 hlasov
38
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
39
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
21 hlasov
40
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
41
Viera Žilková, NEKA
20 hlasov
42
Daniela Felgrová, NEKA
19 hlasov
43
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
17 hlasov
44
Rastislav Šepták, NEKA
16 hlasov
45
Henrieta Crkoňová, NEKA
16 hlasov
46
Michal Križan, NEKA
14 hlasov
47
Jozef Kováč, NEKA
14 hlasov
48
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
49
Dagmar Mikulová, NEKA
13 hlasov
50
Ján Krátky, NEKA
12 hlasov
51
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
11 hlasov
52
Marek Trsťan, NEKA
10 hlasov
53
Ľubomír Slávik, NaS - ns
10 hlasov
54
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
7 hlasov
55
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov