Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
41,12%
Ľubomír Žabár NEKA
37,38%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
14,02%
Peter Palko KSS
5,61%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
0,93%
Marián Herdel NEKA
0,93%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslav Kopčan, NEKA
97 hlasov
2
Milan Berec, SMER - SD
34 hlasov
3
Eduard Hartmann, SNS
16 hlasov
4
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
16 hlasov
5
Martin Dohál, NEKA
13 hlasov
6
Ľubomír Žabár, NEKA
13 hlasov
7
Jaroslav Ridoško, SNS
13 hlasov
8
Tomáš Vaňo, NEKA
10 hlasov
9
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
8 hlasov
10
Miroslav Hlinka, SMER - SD
8 hlasov
11
Martin Adamec, NEKA
7 hlasov
12
Vladimír Mojto, NEKA
6 hlasov
13
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
6 hlasov
14
Ľubomír Tunega, NEKA
6 hlasov
15
Tibor Jankovský, SMER - SD
6 hlasov
16
Peter Palko, KSS
6 hlasov
17
Juraj Ondračka, SMER - SD
5 hlasov
18
Patrik Burian, NEKA
5 hlasov
19
Iveta Kováčiková, SMER - SD
5 hlasov
20
Alojz Švajda, NEKA
5 hlasov
21
Martin Chlapík, SNS
4 hlasov
22
Jaroslav Jambor, NEKA
4 hlasov
23
Daniel Beníček, SMER - SD
4 hlasov
24
Marta Šajbidorová, NEKA
4 hlasov
25
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
4 hlasov
26
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasov
27
Lucia Štefancová, NEKA
3 hlasov
28
Stanislav Pastva, SMER - SD
3 hlasov
29
Martin Barčák, NEKA
3 hlasov
30
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
3 hlasov
31
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
3 hlasov
32
Valika Meravá, KSS
3 hlasov
33
Ján Kanaba, NEKA
3 hlasov
34
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
3 hlasov
35
Dušan Štrauss, NaS - ns
2 hlasov
36
Miloslav Baco, NEKA
2 hlasov
37
Milan Blaško, SNS
2 hlasov
38
Milan Kebísek, NEKA
2 hlasov
39
Juraj Kotleba, SNS
2 hlasov
40
Michal Križan, NEKA
2 hlasov
41
Lenka Ďurechová, KSS
2 hlasov
42
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
2 hlasov
43
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
2 hlasov
44
Peter Brázda, SNS
2 hlasov
45
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 hlasov
46
Eva Červeňanová, NEKA
1 hlasov
47
Ľubomír Štefánik, NEKA
1 hlasov
48
Ondrej Čapák, SNS
1 hlasov
49
Peter Hlucháň, NEKA
1 hlasov
50
Tomáš Bečár, NEKA
1 hlasov
51
Jozef Hrdlička, KSS
1 hlasov
52
Martina Beňovičová, NEKA
1 hlasov
53
Martina Kebísková, NEKA
1 hlasov
54
Iveta Šipošová, KSS
1 hlasov
55
Anton Beták, NEKA
1 hlasov
56
Danica Birošová, NEKA
1 hlasov
57
Miroslav Zámečník, KSS
1 hlasov
58
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
1 hlasov
59
Leo Kužela, NEKA
1 hlasov
60
Marta Blahová, ĽS-HZDS
61
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
62
Ľubomír Dvorský, NEKA
63
Janka Fabová, Paliho Kapurková
64
Ján Hradský, NEKA
65
Peter Hudec, KSS
66
Pavol Suško, KSS
67
Václav Vacula, 99%
68
Jaroslav Šmíd, NEKA
69
Emil Košút, SMER - SD
70
Juraj Štepnička, SNS

Volebná účasť

16,16
%
2017 1. kolo
17,39
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 16,16%
2013 1. kolo 17,39%