Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
61,80%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
38,20%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
45,45%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
20,78%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
12,99%
Karol Konárik SNS
9,09%
Ondrej Binder NEKA
6,49%
Jaroslav Sekerka KSS
3,90%
Pavel Chovanec ÚSVIT
1,30%
Ladislav Fízik ASV
Andrea Jenčíková NP
Emil Samko KĽS
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Iveta Majerová, NEKA
62 hlasov
2
Karol Konárik, SNS
27 hlasov
3
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
24 hlasov
4
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
5
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
19 hlasov
6
Peter Gogola, NEKA
18 hlasov
7
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
14 hlasov
8
Ľubomír Šesták, NEKA
14 hlasov
9
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
13 hlasov
10
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
11
Ľubomír Motyčka, NEKA
11 hlasov
12
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
11 hlasov
13
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
9 hlasov
14
Michal Rusko, NEKA
9 hlasov
15
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
9 hlasov
16
Jaroslav Kuracina, NEKA
8 hlasov
17
Ján Chladný, KDS
7 hlasov
18
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
7 hlasov
19
Jozef Smekal, NEKA
6 hlasov
20
Peter Rusnák, NEKA
6 hlasov
21
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
6 hlasov
22
Jaroslav Maslen, NEKA
6 hlasov
23
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
24
Janka Slobodníková, SĽS
6 hlasov
25
Andrej Sliacky, SMS
6 hlasov
26
Ivan Kostúr, KSS
5 hlasov
27
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
28
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
29
Miloš Horný, SMS
4 hlasov
30
Pavol Svetlík, SNS
4 hlasov
31
Martin Baník, KDS
3 hlasov
32
Ján Jambrich, SĽS
3 hlasov
33
Peter Majerský, KSS
3 hlasov
34
Simon Barth, SMS
3 hlasov
35
Jozef Sásik, SĽS
3 hlasov
36
Jaroslav Sekerka, KSS
3 hlasov
37
Igor Donoval, ASV
2 hlasov
38
Igor Ďurana, SĽS
2 hlasov
39
Janka Slaná, NEKA
2 hlasov
40
Ľubomír Piterka, NEKA
2 hlasov
41
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
2 hlasov
42
Róbert Huran, NEKA
1 hlasov
43
Daniela Baranová, MOST - HÍD
1 hlasov
44
Zdena Bienska, SĽS
1 hlasov
45
Svetozár Tomič, SMS
1 hlasov
46
Vladimír Sklenka, NEKA
1 hlasov
47
Juraj Remšík, SMS
1 hlasov
48
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
49
Milan Prašovský, SĽS
1 hlasov
50
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
51
Lukáš Ginič, SMS
1 hlasov
52
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
1 hlasov
53
Karol Jadáš, KDS
1 hlasov
54
Teodor Bindas, SMS
1 hlasov
55
Roman Štrba, SĽS
56
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
57
Branislav Slaný, NEKA
58
Vladimír Rosinský, SĽS
59
Augustín Richtárech, OKS
60
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
61
Jaroslava Miklóšová, SMS
62
Dana Hríbiková, OKS

Volebná účasť

48,12
%
2017 1. kolo
30,22
%
2013 2. kolo
26,68
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 48,12%
2013 2. kolo 30,22%
2013 1. kolo 26,68%