vyberte rok
Dobšináokres Rožňava

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
60.96%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
19.81%
Štefan Surmánek ĽSNS
6.54%
Róbert Bačinský NEKA
2.69%
Jarmila Tkáčová SNS
2.31%
Jozef Červenák RIS
2.12%
Jozef Bobík NEKA
1.73%
Jaroslav Džunko NEKA
1.35%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0.58%
Oliver Petrík JĽSS
0.38%
Lukáš Sisák KSS
0.38%
Ján Struk SMS
0.38%
Adam Šepetka NAJ
0.38%
Rudolf Botka NP
0.19%
Vladislav Stanko NEKA
0.19%

Volebná účasť

15,75
%
2017 1. kolo
6,56
%
2013 2. kolo
15,74
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 15,75%
2013 2. kolo 6,56%
2013 1. kolo 15,74%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Horník, SMER-SD
358 hlasov
2
Eva Mihóková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
273 hlasov
3
Peter Pamula, SNS
205 hlasov
4
Štefan Bašták, SMER-SD
107 hlasov
5
Martin Gallo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
75 hlasov
6
Ján Babič, SMER-SD
64 hlasov
7
Dušan Pollák, ŠKV
60 hlasov
8
Matej Lada, ŠKV
55 hlasov
9
Ladislav Juhász, ĽS Naše Slovensko
43 hlasov
10
Michal Terrai, NEKA
41 hlasov
11
Dušan Žiak, ĽS Naše Slovensko
41 hlasov
12
Attila Anna, NEKA
41 hlasov
13
Jozef Kušnier, ĽS Naše Slovensko
39 hlasov
14
Erika Ocelníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
15
Pavol Burdiga, MOST - HÍD
31 hlasov
16
Ariana Palme, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
17
Július Barkai, SME RODINA - Boris Kollár
24 hlasov
18
Róbert Bezek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
19
Miloš Gallo, ŠANCA
21 hlasov
20
Matúš Bischof, OKS
18 hlasov
21
Monika Repaszká, ŠKV
17 hlasov
22
Juraj Nagy, NEKA
16 hlasov
23
Jaroslav Kočiš, KSS
13 hlasov
24
Viliam Hlaváč, ŠKV
13 hlasov
25
Jozef Červeňák, RIS
13 hlasov
26
Ivan Kuhn, OKS
13 hlasov
27
Monika Šeďová, MOST - HÍD
12 hlasov
28
Karol Kováč, OKS
12 hlasov
29
Gejza Záhn, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
30
Helena Laliková, KSS
10 hlasov
31
Jarmila Breznenová, NÁRODNÁ KOALÍCIA
9 hlasov
32
Juraj Bernár, KSS
9 hlasov
33
Juraj Balázs, NEKA
9 hlasov
34
Peter Bollo, MOST - HÍD
8 hlasov
35
Róbert Hanuštiak, NEKA
8 hlasov
36
Mária Bernáthová, KSS
7 hlasov
37
Tibor Balázs, MOST - HÍD
4 hlasov
38
Hildegarda Támárová, MOST - HÍD
3 hlasov
39
Zoltán Várady, SMK-MKP
3 hlasov
40
Ferenc Porubán, SMK-MKP
2 hlasov
41
Beáta Beke, SMK-MKP
1 hlasov