Kandidáti na predsedu VÚC

Martin Červenka NEKA
37,65%
Jozef Viskupič OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SaS,...
33,02%
Zdenko Čambal SNS, SMER - SD
9,88%
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko
8,33%
Veronika Temňáková REPUBLIKA
4,94%
Ivan Stanovič Hnutie ONÁS
3,70%
Roman Chudý ŽIVOT
0,93%
Zdenko Rosina NK/NEKA
0,93%
József Berényi SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,31%
Roland Hakszer NEKA
0,31%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Ružička, SNS
153 hlasov
2
Marián Viskupič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
51 hlasov
3
Branislav Kramár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
45 hlasov
4
Július Zemko, SMER - SD
44 hlasov
5
Zuzana Bošnáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
43 hlasov
6
Mária Benová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
41 hlasov
7
Štefan Krištofík, SMER - SD
34 hlasov
8
Ivan Dobrovodský, NEKA
33 hlasov
9
Maroš Sagan, NEKA
32 hlasov
10
Jozef Remenár, REPUBLIKA
32 hlasov
11
Rastislav Mráz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
31 hlasov
12
Lívia Voleková, REPUBLIKA
31 hlasov
13
Marián Galbavý, NEKA
30 hlasov
14
Martin Halaksa, Hlas - sociálna demokracia
27 hlasov
15
Marcel Krajčo, NEKA
27 hlasov
16
Ján Drobný, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
17
Iveta Bakičová, NEKA
26 hlasov
18
Ľudovít Žambokréthy, REPUBLIKA
26 hlasov
19
Peter Bartovič, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
25 hlasov
20
Matej Lančarič, NEKA
25 hlasov
21
Martin Glončák, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
25 hlasov
22
Žaneta Gogolová, NEKA
22 hlasov
23
Peter Hambálek, SMER - SD
21 hlasov
24
Marta Gubrická, Hlas - sociálna demokracia
21 hlasov
25
Jana Fridrichová, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
20 hlasov
26
Marek Neštický, NEKA
20 hlasov
27
Peter Chmela, NEKA
19 hlasov
28
Anita Gajarská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
19 hlasov
29
Magdaléna Eliášová, NEKA
17 hlasov
30
Natália Blahová, DS
17 hlasov
31
Radovan Hynek, REPUBLIKA
16 hlasov
32
Dušan Mikulka, SNS
16 hlasov
33
Tibor Pekarčík, NEKA
15 hlasov
34
Viliam Kochajda, SMER - SD
14 hlasov
35
Juraj Rezbárik, Hlas - sociálna demokracia
14 hlasov
36
Stanislav Vančo, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
14 hlasov
37
Silvia Urmínska, SMER - SD
14 hlasov
38
Ľubica Horváthová, NEKA
14 hlasov
39
Marek Polonec, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
13 hlasov
40
Alan Bočkay, NEKA
13 hlasov
41
Kristína Bolemanová, Progresívne Slovensko
13 hlasov
42
Peter Náhlik, Hlas - sociálna demokracia
12 hlasov
43
Eva Nemčovská, NEKA
12 hlasov
44
Šimon Štefunko, NEKA
12 hlasov
45
Karol Križan, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
11 hlasov
46
Eva Huttová, Progresívne Slovensko
11 hlasov
47
Ivan Stanovič, Hnutie ONÁS
11 hlasov
48
Zdenko Rosina, NK/NEKA
10 hlasov
49
Radovan Horváth, Progresívne Slovensko
9 hlasov
50
Ján Jobb, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
9 hlasov
51
Róbert Suchý, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
9 hlasov
52
Daniela Balážová, Hlas - sociálna demokracia
8 hlasov
53
Martin Ostrovský, SNS
8 hlasov
54
Jana Guldanová, Hnutie ONÁS
8 hlasov
55
Martin Kováč, Progresívne Slovensko
8 hlasov
56
Ľuboš Kollár, NEKA
8 hlasov
57
Juraj Horváth, SNS
8 hlasov
58
Ján Hrubý, Hlas - sociálna demokracia
8 hlasov
59
Stanislav Hric, NEKA
8 hlasov
60
Peter Kvasničák, NEKA
5 hlasov
61
Martin Hanák, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
62
Katarína Karolová, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
63
Ľudovít Šoltés, Socialisti.sk
4 hlasov
64
Eva Kalkan, Progresívne Slovensko
4 hlasov
65
Kashif Butt, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
4 hlasov
66
Jozef Kozoň, NEKA
3 hlasov

Volebná účasť

51,94 %

Historický vývoj

29.10. 2022 51,94 %
04.11. 2017 1. kolo 28,99 %
23.11. 2013 2. kolo 26,38 %
09.11. 2013 1. kolo 21,17 %