vyberte rok
Dobrá Vodaokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Mikuš NEKA
48.66%
Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
44.92%
Márius Novák NP
3.21%
József Berényi SMK
2.67%
Konrád Rigó Most-Híd
0.53%
Jaroslav Cehlárik NEKA

Volebná účasť

28,99
%
2017 1. kolo
26,38
%
2013 2. kolo
21,17
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,99%
2013 2. kolo 26,38%
2013 1. kolo 21,17%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Zachar, SMER-SD
66 hlasov
2
Jozef Klokner, NEKA
64 hlasov
3
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
4
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
5
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
6
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
35 hlasov
7
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
8
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
35 hlasov
9
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
10
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
11
Augustín Hambálek, SMER-SD
31 hlasov
12
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
13
Marek Neštický, NEKA
30 hlasov
14
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
15
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
16
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
17
Matej Lančarič, NEKA
27 hlasov
18
Július Zemko, SMER-SD
27 hlasov
19
Elena Kátlovská, NEKA
26 hlasov
20
Valburga Lobotková, SMER-SD
25 hlasov
21
Štefan Krištofík, SMER-SD
24 hlasov
22
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
23
Marta Gubrická, SMER-SD
23 hlasov
24
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
25
Tibor Pekarčík, NEKA
19 hlasov
26
Vladimír Púčik, SMER-SD
19 hlasov
27
Iveta Bakičová, NEKA
19 hlasov
28
Ľubomír Antal, SMER-SD
18 hlasov
29
Marián Galbavý, NEKA
17 hlasov
30
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
31
Jaroslav Cehlárik, NEKA
15 hlasov
32
Bystrík Stanko, NEKA
14 hlasov
33
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
34
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
35
Norbert Halász, NEKA
13 hlasov
36
Martin Uhlík, NEKA
12 hlasov
37
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
11 hlasov
38
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
39
Peter Chmela, NEKA
11 hlasov
40
Peter Sloboda, NEKA
10 hlasov
41
Šimon Štefunko, NEKA
10 hlasov
42
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
43
Marcel Behro, NEKA
7 hlasov
44
Viera Gbelcová, SNS
7 hlasov
45
Jozef Pobiecký, NEKA
6 hlasov
46
Zuzana Frišová, DOST
6 hlasov
47
Jakub Mišek, NEKA
6 hlasov
48
Juraj Novota, NEKA
6 hlasov
49
Norbert Pavlovič, KSS
6 hlasov
50
Jozef Koricina, NEKA
5 hlasov
51
Peter Haščík, NEKA
4 hlasov
52
Jaroslav Jánoš, NEKA
4 hlasov
53
Martin Ostrovský, SNS
4 hlasov
54
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
55
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
56
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
57
Anna Šimončičová, SNS
3 hlasov
58
Peter Sita, NEKA
3 hlasov
59
Juraj Janček, DOMA DOBRE
2 hlasov
60
Vladimír Kozmál, SNS
2 hlasov
61
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
62
Rudolf Šulek, NAJ
2 hlasov
63
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
2 hlasov
64
Pavol Gabriška, DOST
2 hlasov
65
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
2 hlasov
66
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
1 hlasov
67
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
68
Peter Bartovič, MOST - HÍD
69
Marián Semáč, NAJ