Kandidáti na predsedu VÚC

Ondrej Lunter NEKA
42,86%
Rudolf Huliak NK/NEKA
24,47%
Adrian Polóny NEKA
17,64%
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko
4,97%
Miroslav Suja REPUBLIKA
4,47%
Michal Albert KSS
2,61%
Maroš Čupka Socialisti.sk
1,74%
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,24%
Marek Modranský NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Jakubík, NK/NEKA
605 hlasov
2
Lenka Balkovičová, NEKA
255 hlasov
3
Peter Košík, NK/NEKA
176 hlasov
4
Rudolf Huliak, NK/NEKA
164 hlasov
5
Elena Kaliská, NEKA
142 hlasov
6
Radoslav Hudák, SMER - SD, REPUBLIKA
137 hlasov
7
Jozef Ježík, SMER - SD, REPUBLIKA
130 hlasov
8
Ján Beljak, SaS, KDH, Progresívne...
115 hlasov
9
Dominika Árvaiová, Skúsme to inak
102 hlasov
10
Juraj Družbacký, SMER - SD, REPUBLIKA
85 hlasov
11
Samir Moumani, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
83 hlasov
12
Matej Snopko, NEKA
83 hlasov
13
Ľubica Balgová, SOM Slovensko
72 hlasov
14
Milan Parobok, NK/NEKA
66 hlasov
15
Andrea Sujová, SaS, KDH, Progresívne...
63 hlasov
16
Miroslav Kusein, Hlas - sociálna demokracia
51 hlasov
17
Martina Mészáros Bariaková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
50 hlasov
18
Anna Paľovová, SaS, KDH, Progresívne...
47 hlasov
19
Tímea Laššáková, Hlas - sociálna demokracia
44 hlasov
20
Vladimír Lupták, SaS, KDH, Progresívne...
44 hlasov
21
Ingrid Kosová, SaS, KDH, Progresívne...
43 hlasov
22
Dana Kobidová, Skúsme to inak
37 hlasov
23
Andrej Lupták, Skúsme to inak
35 hlasov
24
Slavomír Hanuska, SNS
33 hlasov
25
Róbert Kurčík, Skúsme to inak
29 hlasov
26
Dušan Hruška, Hlas - sociálna demokracia
28 hlasov
27
Juraj Trebuľa, SMER - SD, REPUBLIKA
27 hlasov
28
Rastislav Bobor, KSS
25 hlasov
29
Patrick Ivan, Hlas - sociálna demokracia
24 hlasov
30
Ľudmila Veselá, Skúsme to inak
19 hlasov
31
Jaroslav Kolibík, NEKA
18 hlasov
32
Martina Orolínová, SMER - SD, REPUBLIKA
18 hlasov
33
Vojtech Kelemen, SNS
18 hlasov
34
Martin Petriska, SME RODINA
16 hlasov
35
Michal Ondriska, SNS
15 hlasov
36
Linda Škriniarová, ŽIVOT
15 hlasov
37
Lukáš Richtárech, NEKA
14 hlasov
38
Ján Plesník, SOLIDARITA - Hnutie...
12 hlasov
39
Dušan Hanka, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
12 hlasov
40
Andrea Marcineková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
11 hlasov
41
Rastislav Schlosár, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
42
Ľubomír Zubčák, Slovenská ľudová strana (SĽS)
10 hlasov
43
Mária Michnová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
44
Peter Gnida, SNS
7 hlasov
45
Dušan Kišfaluši, SNS
4 hlasov

Volebná účasť

61,26 %

Historický vývoj

29.10. 2022 61,26 %
04.11. 2017 1. kolo 44,65 %
23.11. 2013 2. kolo 25,08 %
09.11. 2013 1. kolo 24,25 %