Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
92,75%
Rudolf Bauer KDS
7,25%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
78,57%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
5,95%
Rudolf Bauer KDS
4,76%
Jaroslav Džunko NEKA
4,76%
Dominika Palaščáková NOVA
2,38%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,38%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,19%
Jozef Holečko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Horváth, SMER - SD
56 hlasov
2
Ladislav Illés, SMK-MKP
43 hlasov
3
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
38 hlasov
4
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
34 hlasov
5
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
34 hlasov
6
József Kopasz, SMK-MKP
33 hlasov
7
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
29 hlasov
8
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
29 hlasov
9
Csaba Furik, SMK-MKP
29 hlasov
10
Róbert Puci, SMER - SD
27 hlasov
11
Miroslav Tóth, SMER - SD
24 hlasov
12
Mária Szuperák, SMK-MKP
24 hlasov
13
László Farkas, SMK-MKP
24 hlasov
14
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
21 hlasov
15
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
17 hlasov
16
Rastislav Petrovič, SMER - SD
10 hlasov
17
Vladimír Dvorový, SMER - SD
10 hlasov
18
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
19
Jana Mondiková, SMER - SD
7 hlasov
20
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
21
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
22
Edita Anthony, SaS
3 hlasov
23
Zlatica Čeplíková, NEKA
3 hlasov
24
Terézia Kačová, NOVA
3 hlasov
25
Igor Balog, SRÚS
3 hlasov
26
Juraj Sobek, SMER - SD
3 hlasov
27
Ladislav Bodnár, NEKA
3 hlasov
28
Marián Kolesár, NEKA
2 hlasov
29
Michaela Kapustníková, NOVA
2 hlasov
30
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
31
Mikuláš Balog, EDS
2 hlasov
32
Martin Begala, NEKA
2 hlasov
33
Miloš Kubica, NEKA
2 hlasov
34
Ľubomír Bulla, NEKA
2 hlasov
35
Ľudovít Tóth, SĽS
2 hlasov
36
Juraj Selecký, NEKA
2 hlasov
37
Peter Pető, NEKA
1 hlasov
38
Aneta Horváthová, EDS
1 hlasov
39
Štefan Duč, NEKA
1 hlasov
40
Andrej Kocák, MS
1 hlasov
41
Ján Lukáč, SMS
1 hlasov
42
Jaroslav Konečný, NEKA
1 hlasov
43
František Kolbaský, ÚSVIT
1 hlasov
44
Iveta Kohanová, NEKA
1 hlasov
45
Tichomír Kačo, NEKA
1 hlasov
46
Vladimír Juroš, MS
1 hlasov
47
Tibor Jánošík, NOVA
1 hlasov
48
Ladislav Szilágyi, SaS
1 hlasov
49
Pavel Szijjártó, SĽS
50
Juliana Pašková, NEKA
51
Štefan Tatranský, KSS
52
Ján Tomáš, NEKA
53
Miloš Ferko, NOVA
54
Peter Figeľ, DS
55
Martin Galgoczy, NEKA
56
Matúš Hada, KĽS
57
Marek Čižmár, NEKA
58
Jaroslav Soták, NEKA
59
Gejza Gore, NEKA
60
Katarína Mischurová, NEKA
61
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
62
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
63
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
64
Magdaléna Haburová, NEKA
65
Ľubomír Princík, NEKA
66
František Tomko, NEKA
67
Robert Engel, NEKA

Volebná účasť

35,69
%
2017 1. kolo
19,06
%
2013 2. kolo
24,79
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,69%
2013 2. kolo 19,06%
2013 1. kolo 24,79%