vyberte rok
Dobráokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
49.26%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
38.97%
Lukáš Sisák KSS
5.88%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
2.21%
Štefan Surmánek ĽSNS
1.47%
Róbert Bačinský NEKA
0.74%
Jozef Červenák RIS
0.74%
Oliver Petrík JĽSS
0.74%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

35,69
%
2017 1. kolo
19,06
%
2013 2. kolo
24,79
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,69%
2013 2. kolo 19,06%
2013 1. kolo 24,79%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Želinský, MOST - HÍD
79 hlasov
2
Jozef Horváth, MOST - HÍD
72 hlasov
3
Karol Pataky, MOST - HÍD
68 hlasov
4
Gejza Sačko, MOST - HÍD
64 hlasov
5
Csaba Furik, SMK-MKP
48 hlasov
6
József Kopasz, SMK-MKP
46 hlasov
7
Peter Pandy, MOST - HÍD
45 hlasov
8
Peter Rico, MOST - HÍD
38 hlasov
9
Viktor Palko, MOST - HÍD
37 hlasov
10
Rastislav Petrovič, SMER-SD
37 hlasov
11
Csilla Bálintová, SMK-MKP
33 hlasov
12
Július Hajdu, SMER-SD
33 hlasov
13
Tibor Sáradi, SMK-MKP
30 hlasov
14
Zoltán Ilko, SMK-MKP
29 hlasov
15
Róbert Puci, SMER-SD
28 hlasov
16
István Takács, SMK-MKP
25 hlasov
17
Gustáv Liszkai, SMER-SD
22 hlasov
18
Ján Juhász, MOST - HÍD
19 hlasov
19
Jana Mondiková, SMER-SD
19 hlasov
20
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
21
Dionýz Szabó, ŠKV
11 hlasov
22
Štefan Duč, NEKA
6 hlasov
23
Adrian Haraszti, NAJ
6 hlasov
24
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
25
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
26
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
27
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
28
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
29
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
30
Slavomír Illeš, NEKA
3 hlasov
31
Edina Kocsisová, NEKA
3 hlasov
32
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
33
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
34
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
35
Michaela Ducárová, ŠKV
2 hlasov
36
Marta Hrobová, ÚSVIT
2 hlasov
37
Michal Magnes, SNS
2 hlasov
38
Zoltán Mento, NEKA
2 hlasov
39
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
40
Iveta Solomonová, KSS
2 hlasov
41
Peter Bielek, SNS
1 hlasov
42
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
43
Gabriel Garanič, NEKA
1 hlasov
44
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
45
Antónia Hrabská, ŠKV
1 hlasov
46
Tichomír Kačo, ŠKV
1 hlasov
47
Štefan Kandráč, NP
1 hlasov
48
Katarína Kasardová, KSS
1 hlasov
49
Alexander Kis-Géczi, NAJ
1 hlasov
50
Milan Malý, KSS
1 hlasov
51
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
52
Radoslav Rendeš, ŠKV
1 hlasov
53
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
54
Ján Seman, ŠANCA
1 hlasov
55
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
56
Libuša Babuľaková, ŠKV
57
Peter Bačkovský, ŠKV
58
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
59
Marek Čižmár, NEKA
60
Peter Figeľ, DS
61
Jozef Gamrát, NEKA
62
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
63
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
64
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
66
Terézia Stanková, NEKA
67
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
68
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
69
Marián Vanci, ŠKV