Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD, Hlas - sociálna...
75,56%
Peter Máťoš KDH, SaS, OKS, DOBRÁ VOĽBA a...
11,11%
Adrián Mikuš NEKA
6,67%
Anton Kysel ĽS Naše Slovensko
3,33%
Miroslav Magdech REPUBLIKA
3,33%
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zuzana Baková, SMER - SD, Hlas - sociálna...
16 hlasov
2
František Tám, SMER - SD, Hlas - sociálna...
14 hlasov
3
Eleonóra Porubcová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
13 hlasov
4
Richard Takáč, SMER - SD, Hlas - sociálna...
13 hlasov
5
Michal Ďureje, NEKA
13 hlasov
6
Petra Hajšelová, SMER - SD, Hlas - sociálna...
12 hlasov
7
Ladislav Smatana, NEKA
12 hlasov
8
Peter Oulehle, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
12 hlasov
9
Jozef Stopka, SMER - SD, Hlas - sociálna...
11 hlasov
10
Emil Divéky, SMER - SD, Hlas - sociálna...
11 hlasov
11
Ján Daňo, SMER - SD, Hlas - sociálna...
11 hlasov
12
Peter Švajlenka, Slovenský PATRIOT
10 hlasov
13
Ladislav Procházka, NEKA
9 hlasov
14
Ivor Husár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
9 hlasov
15
Ľuboš Žiško, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
9 hlasov
16
Igor Sojka, KSS
9 hlasov
17
Dominika Vážna, SMER - SD, Hlas - sociálna...
9 hlasov
18
Viera Mrázová, NEKA
8 hlasov
19
Silvia Bošnovičová, NEKA
8 hlasov
20
Marta Gaplovská, Hnutie ONÁS
8 hlasov
21
Viera Beňová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
8 hlasov
22
Radoslav Škraban, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
8 hlasov
23
Ivan Porubec, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
8 hlasov
24
Katarína Svobodová, NEKA
8 hlasov
25
Michal Gogola, SMER - SD, Hlas - sociálna...
7 hlasov
26
Alojz Vlčko, NEKA
7 hlasov
27
Natália Svítková, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
7 hlasov
28
Michaela Brunclíková, NEKA
6 hlasov
29
Boris Vanek, SMER - SD, Hlas - sociálna...
6 hlasov
30
Dana Škrabáková, Hnutie ONÁS
6 hlasov
31
Marek Borik, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
5 hlasov
32
Silvia Grúberová, NEKA
5 hlasov
33
Ľuboš Jelačič, NEKA
5 hlasov
34
Radovan Mišeje, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
35
Ján Kuchárik, REPUBLIKA
5 hlasov
36
Tibor Šovčík, Slovenské Hnutie Obrody
4 hlasov
37
Dušan Šimka, NEKA
4 hlasov
38
Mária Šramková, NEKA
4 hlasov
39
Andrea Filt, DS
4 hlasov
40
Branislav Doboš, REPUBLIKA
4 hlasov
41
Michal Dobiš, NEKA
4 hlasov
42
Róbert Hekl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
4 hlasov
43
Vladimír Revický, REPUBLIKA
4 hlasov
44
Tomáš Šujan, NEKA
4 hlasov
45
Miroslav Žiak, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
4 hlasov
46
Helena Dadíková, NEKA
3 hlasov
47
Martin Drozd, NEKA
3 hlasov
48
Juraj Gordan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
3 hlasov
49
Eva Hodásová, KSS
3 hlasov
50
Juraj Leporis, NEKA
3 hlasov
51
Jozef Meluš, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasov
52
Monika Pekárová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
2 hlasov
53
Zuzana Hujsiová, NEKA
2 hlasov
54
Tomáš Tines, NEKA
2 hlasov
55
Radoslav Iždinský, NEKA
1 hlasov
56
Branislav Ondruška, DOMOV-NS
1 hlasov
57
Miroslav Ertel, DS
1 hlasov
58
Katarína Ivaničová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
59
Ambróz Jamriško, NEKA
60
Marek Mokrý, Progresívne Slovensko

Volebná účasť

78,52 %

Historický vývoj

29.10. 2022 78,52 %
04.11. 2017 1. kolo 24,84 %
09.11. 2013 1. kolo 25,60 %