Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
64,86%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
13,51%
Peter Palko KSS
10,81%
Marián Herdel NEKA
5,41%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
2,70%
Ľubomír Žabár NEKA
2,70%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Róbert Štrbák, ĽS-HZDS
19 hlasov
2
Štefan Gaman, SMER - SD
15 hlasov
3
Vojtech Čičmanec, NEKA
10 hlasov
4
Katarína Macháčková, NEKA
10 hlasov
5
Jozef Stopka, SMER - SD
9 hlasov
6
Ján Cipov, SMER - SD
9 hlasov
7
František Tám, SMER - SD
9 hlasov
8
Ján Belanský, NEKA
7 hlasov
9
Jozef Škadra, SNS
6 hlasov
10
Jozef Vážny, ĽS-HZDS
6 hlasov
11
Silvia Siváková Nemcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
5 hlasov
12
Richard Takáč, SMER - SD
5 hlasov
13
Eleonóra Porubcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
5 hlasov
14
Dušan Ďuriš, SMER - SD
5 hlasov
15
Jaroslav Hanzel, NEKA
5 hlasov
16
Miloš Cúcik, NEKA
4 hlasov
17
Štefan Mjartan, SMER - SD
4 hlasov
18
Roman Hlaváč, NEKA
4 hlasov
19
Róbert Hekl, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasov
20
Jozef Meluš, NEKA
4 hlasov
21
Marek Daniš, ĽS-HZDS
4 hlasov
22
Róbert Frimmel, NEKA
4 hlasov
23
Štefan Škríp, SNS
3 hlasov
24
Jozef Vrábeľ, NEKA
3 hlasov
25
Zuzana Kútna, SMS
3 hlasov
26
Tomáš Kozák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
3 hlasov
27
Peter Juríček, NEKA
3 hlasov
28
Mohamed Hemza, SMER - SD
3 hlasov
29
Vladimíra Ďuračková, NEKA
3 hlasov
30
Adriána Svitková, SMS
3 hlasov
31
Emil Divéky, SNS
3 hlasov
32
Jana Červienková, NEKA
3 hlasov
33
Milan Bureš, KSS
3 hlasov
34
Martin Lukačovič, SMER - SD
3 hlasov
35
Ján Bodnár, SMER - SD
3 hlasov
36
Jaroslav Daniš, DOST
2 hlasov
37
Anton Turčan, KSS
2 hlasov
38
Boris Borovica, SNS
2 hlasov
39
Viera Beňová, NEKA
2 hlasov
40
Branislav Ondruška, SNS
2 hlasov
41
Dušan Šimka, NEKA
2 hlasov
42
Gabriel Šimko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
2 hlasov
43
Anna Záborská, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
2 hlasov
44
Jozef Zubák, DOST
2 hlasov
45
Marek Michalovič, NEKA
2 hlasov
46
Miroslav Žiak, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 hlasov
47
Ivana Hromádková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 hlasov
48
Milan Dérer, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 hlasov
49
Helena Dadíková, NEKA
1 hlasov
50
Dana Melišková, NEKA
1 hlasov
51
Marián Mikula, KSS
1 hlasov
52
Ján Mokrý, SNS
1 hlasov
53
Vojtech Bartoš, NEKA
1 hlasov
54
Viliam Kurbel, NEKA
1 hlasov
55
Jozef Balčirák, NEKA
1 hlasov
56
Ľudovít Vojtko, SNS
1 hlasov
57
Ivan Vaňo, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 hlasov
58
Miroslav Valach, KSS
1 hlasov
59
Anton Špeťko, NEKA
1 hlasov
60
Miroslav Samiec, KSS
1 hlasov
61
Andrej Plachý, KSS
62
Vladimír Petráš, SNS
63
Ľuboš Maxina, NEKA
64
Viera Masaryková, NEKA
65
Mária Luprichová, SNS
66
Ján Dobrovodský, NEKA
67
Augustín Jozef Lang, SNS
68
Petra Kobetičová, NEKA
69
Patrícia Grófová, NEKA
70
Vladimír Buzalka, NEKA

Volebná účasť

24,84
%
2017 1. kolo
25,60
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,84%
2013 1. kolo 25,60%