vyberte rok
Dlžínokres Prievidza

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
40.00%
Petra Hajšelová Sme rodina
20.00%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
14.29%
Igor Valko NP
14.29%
Nora Pániková SZS
5.71%
Štefan Škultéty NEKA
2.86%
Ferdinand Vavrík NEKA
2.86%

Volebná účasť

24,84
%
2017 1. kolo
25,6
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,84%
2013 1. kolo 25,6%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anton Vrecko, NEKA
15 hlasov
2
Miroslav Rajčo, NEKA
14 hlasov
3
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
4
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
5
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
6
Pavol Caňo, NEKA
7 hlasov
7
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
8
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
9
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
10
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
11
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
12
Vojtech Čičmanec, NEKA
6 hlasov
13
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
5 hlasov
14
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
15
Dušan Ďuriš, NEKA
4 hlasov
16
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
17
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
18
Ján Madžo, DOMA DOBRE
4 hlasov
19
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
20
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
21
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
22
Branislav Gigac, NEKA
3 hlasov
23
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
24
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
25
Ingrid Majdová, KSS
3 hlasov
26
Jana Matiašková, NEKA
3 hlasov
27
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 hlasov
28
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 hlasov
29
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 hlasov
30
Martin Uríček, NEKA
3 hlasov
31
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
32
Viera Beňová, NEKA
2 hlasov
33
Martin Drozd, NEKA
2 hlasov
34
Miroslav Dzina, NEKA
2 hlasov
35
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
36
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
37
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
2 hlasov
38
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
39
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
40
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2 hlasov
41
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
42
Ľubomír Dzurák, NEKA
1 hlasov
43
Viera Hurtišová, KSS
1 hlasov
44
Tomáš Kozák, NEKA
1 hlasov
45
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
46
Branislav Krpelan, NEKA
1 hlasov
47
Eduard Prilinský, NEKA
1 hlasov
48
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
49
Ladislav Procházka, NEKA
1 hlasov
50
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
51
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
52
Mária Šramková, NEKA
1 hlasov
53
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
54
Tibor Čičmanec, NEKA
55
Michal Ďureje, NEKA
56
Jozef Franek, NEKA
57
Tomáš Grešner, NEKA
58
Karol Herceg, KSS
59
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
60
Andrej Kmotorka, NEKA
61
Marián Mittaš, KSS
62
Jozef Otto, NEKA
63
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
64
Andrej Sikora, KSS
65
Igor Sojka, KSS
66
Martin Šujan, NEKA
67
Tomáš Tines, NEKA
68
Alojz Vlčko, NEKA