Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
53,52%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
31,69%
Štefan Straka KSS
7,04%
Jozef Mihalčin SĽS
2,11%
Dorota Bujňáková NP
1,41%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,41%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,41%
Anton Korba NEKA
0,70%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
0,70%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Ragan, SMER - SD
58 hlasov
2
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
53 hlasov
3
Juraj Kuročka, SMER - SD
35 hlasov
4
Jozef Berta, SMER - SD
32 hlasov
5
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
29 hlasov
6
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
28 hlasov
7
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
27 hlasov
8
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
27 hlasov
9
Dušan Molek, SMER - SD
27 hlasov
10
Marcela Pčolinská, NOVA
24 hlasov
11
Ľubomír Lukič, SMER - SD
23 hlasov
12
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
21 hlasov
13
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
14
Michal Džuka, SOĽ
12 hlasov
15
Vincent Antoš, KSS
7 hlasov
16
Ján Šimko, NaS - ns
7 hlasov
17
Štefan Straka, KSS
7 hlasov
18
Anton Pavúk, NOVA
7 hlasov
19
Ján Popaďak, 99%, PaS
7 hlasov
20
Milan Madura, ĽS-HZDS
6 hlasov
21
Ľubomír Pidany, SĽS
6 hlasov
22
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
5 hlasov
23
Jozef Džurdženík, SNS
4 hlasov
24
Marek Cerula, SNS
4 hlasov
25
Dávid Capik, SNS
4 hlasov
26
Helena Vancáková, 99%, PaS
4 hlasov
27
Ján Jevín, SNS
4 hlasov
28
Miroslav Kaliaš, SRK
3 hlasov
29
Peter Jacko, EDS
3 hlasov
30
Rastislav Košalko, KOS
3 hlasov
31
Dušan Haľko, SNS
3 hlasov
32
Miroslav Gešper, NEKA
3 hlasov
33
Lukáš Bičej, KOS
3 hlasov
34
Radovan Kapraľ, KOS
2 hlasov
35
Jozef Karchňák, ÚSVIT
2 hlasov
36
Ján Čižik, 99%, PaS
2 hlasov
37
Ladislav Hromada, NOVA
2 hlasov
38
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
2 hlasov
39
Jozef Tomašik, SNS
2 hlasov
40
Pavol Štefanko, EDS
2 hlasov
41
Paulína Sopková, NaS - ns
2 hlasov
42
Marta Baniková, 99%, PaS
2 hlasov
43
Miroslava Urbanová, NaS - ns
2 hlasov
44
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
45
Jozef Mihalčin, SĽS
2 hlasov
46
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
47
Ján Macuga, EDS
2 hlasov
48
Miroslav Hlavatý, SĽS
1 hlasov
49
Gabriel Vilcega, NaS - ns
1 hlasov
50
Ján Katriňák, SRK
1 hlasov
51
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
1 hlasov
52
Monika Palková, Z-SNP
1 hlasov
53
Pavol Drobný, SĽS
54
Emília Rujaková, SĽS
55
Milan Reich, KOS
56
Alfonz Kaliaš, SRÚS
57
Peter Ondko, NEKA
58
Eva Lenková, NaS - ns
59
Mária Kurovská, NaS - ns
60
Matúš Krajňák, SĽS
61
Anton Korba, NEKA

Volebná účasť

18,12
%
2017 1. kolo
13,56
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,12%
2013 1. kolo 13,56%