vyberte rok
Dlhé Klčovookres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
37.89%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
34.74%
Jozef Mihalčin ĽSNS
16.84%
Ján Garaj NEKA
2.63%
Andrej Gmitter NEKA
2.63%
Jozef Šváč NP
1.58%
František Bednár NAJ
1.05%
Pavol Gašper NEKA
1.05%
Eduard Markovič NEKA
1.05%
Milan Šteiner SZS
0.53%
František Oľha Šanca
Miroslav Škvarek SNS

Volebná účasť

18,12
%
2017 1. kolo
13,56
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,12%
2013 1. kolo 13,56%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Ragan, NEKA
78 hlasov
2
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
57 hlasov
3
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
54 hlasov
4
Peter Kocák, NEKA
50 hlasov
5
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
6
Stanislav Obický, NEKA
33 hlasov
7
Alfonz Kobielský, NEKA
32 hlasov
8
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
9
Juraj Kuročka, SMER-SD
30 hlasov
10
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
30 hlasov
11
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
12
Štefan Hreha, SMER-SD
24 hlasov
13
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
14
Jozef Baran, SMER-SD
20 hlasov
15
Jozef Berta, SMER-SD
17 hlasov
16
Ľubomír Lukič, SMER-SD
17 hlasov
17
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
18
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
19
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
20
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
21
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
14 hlasov
22
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
23
Vincent Antoš, KSS
11 hlasov
24
Andrej Krišanda, SNS
11 hlasov
25
Martina Hliboká, SOĽ
10 hlasov
26
Marta Vagaská, SNS
10 hlasov
27
Miroslav Gešper, NEKA
9 hlasov
28
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
29
Štefan Straka, NEKA
9 hlasov
30
Miroslav Baník, NEKA
8 hlasov
31
Samuel Bruss, NEKA
7 hlasov
32
Mária Kurovská, NaS - ns
7 hlasov
33
Peter Novák, SNS
7 hlasov
34
Dušan Vilenik, SNS
7 hlasov
35
Ivan Koščík, NEKA
6 hlasov
36
Blažena Matisová, NEKA
6 hlasov
37
Ľubomír Pidaný, SNS
6 hlasov
38
Peter Treciak, NaS - ns
6 hlasov
39
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
5 hlasov
40
Zuzana Zavadská, SZ
5 hlasov
41
Marián Hreňo, SOĽ
4 hlasov
42
Michal Huňák, EDS
4 hlasov
43
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
44
Milan Bužo, EDS
2 hlasov
45
Ondrej Hreha, SZS
2 hlasov
46
Jozef Karchňak, ÚSVIT
2 hlasov
47
Ján Pivovarník, SNS
2 hlasov
48
Miroslava Urbanová, NaS - ns
2 hlasov
49
Roman Goroľ, EDS
1 hlasov
50
Miroslav Kroka, NP
1 hlasov
51
Ján Laco, ŠANCA
1 hlasov
52
Anton Orokocký, VZDOR
1 hlasov
53
Ján Katriňák, RIS
54
Monika Palková, SP