Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
34,65%
Igor Choma SMER - SD
15,79%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
14,91%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
9,21%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
7,46%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
7,02%
Andrea Starinská NK/NEKA
4,39%
Miroslav Urban REPUBLIKA
3,07%
Marián Murín NEKA
1,75%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
1,75%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Golis, Hlas - sociálna demokracia
113 hlasov
2
Marianna Bebčáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
81 hlasov
3
Eleonóra Rudinská, SMER - SD
65 hlasov
4
Anna Belousovová, NEKA
43 hlasov
5
Milan Gura, NEKA
42 hlasov
6
Martin Šenfeld, NEKA
41 hlasov
7
Martin Pavlík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
37 hlasov
8
Radoslav Zajac, Hlas - sociálna demokracia
37 hlasov
9
Jozef Grapa, Hlas - sociálna demokracia
34 hlasov
10
Peter Strapáč, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
32 hlasov
11
Marián Masnica, SMER - SD
32 hlasov
12
Ján Podmanický, SMER - SD
32 hlasov
13
Peter Jurga, SMER - SD
29 hlasov
14
Jozef Cech, Hlas - sociálna demokracia
27 hlasov
15
Marián Kubala, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
27 hlasov
16
Milan Pišček, NEKA
26 hlasov
17
Danka Jašurková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
26 hlasov
18
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
19
Jozef Kajánek, KSS
23 hlasov
20
Xénia Šurhaňáková, NEKA
21 hlasov
21
Tomáš Rudinský, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
22
Pavol Holeštiak, NEKA
20 hlasov
23
Dana Jašurková, NEKA
20 hlasov
24
Matej Šimášek, Hlas - sociálna demokracia
19 hlasov
25
Erik Kajánek, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
18 hlasov
26
Jozef Pajer, Skúsme to inak, SaS, OKS
17 hlasov
27
Martin Klimek, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
17 hlasov
28
Ľudovít Cabuk, Hlas - sociálna demokracia
14 hlasov
29
Marcel Šulo, SNS
13 hlasov
30
Jozef Vražel, SMER - SD
13 hlasov
31
Denis Maslák, REPUBLIKA
12 hlasov
32
Pavla Šimeková, Hlas - sociálna demokracia
12 hlasov
33
Michal Krenžel, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
12 hlasov
34
Juraj Hlavatý, NEKA
11 hlasov
35
Martin Baník, REPUBLIKA
11 hlasov
36
Renáta Majchráková, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
11 hlasov
37
Jozef Mozol, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
11 hlasov
38
Zuzana Staníková, ŽIVOT
10 hlasov
39
Tomáš Urbaník, NEKA
9 hlasov
40
Jaroslav Klus, KSS
8 hlasov
41
Stanislav Cyprich, NEKA
8 hlasov
42
Marta Sláviková, Skúsme to inak, SaS, OKS
6 hlasov
43
Peter Šimčisko, ŽIVOT
6 hlasov
44
Juraj Vrba, REPUBLIKA
6 hlasov
45
Martin Kučerík, Progresívne Slovensko
6 hlasov
46
Peter Staškovan, NK/NEKA
5 hlasov
47
Ľubomír Kubla, NaS - ns
5 hlasov
48
Anna Trauerová, SMER - SD
4 hlasov

Volebná účasť

61,84 %

Historický vývoj

29.10. 2022 61,84 %
04.11. 2017 1. kolo 22,81 %
09.11. 2013 1. kolo 10,75 %