vyberte rok
Dlhá nad Kysucouokres Čadca

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
52.83%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
24.53%
Peter Sagan ĽSNS
13.21%
Ján Mikolaj SNS
4.72%
Marián Murín NEKA
3.77%
Anton Martvoň NEKA
0.94%
Peter Cibulka NEKA
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

22,81
%
2017 1. kolo
10,75
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,81%
2013 1. kolo 10,75%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Golis, SNS
66 hlasov
2
Martin Birka, NEKA
34 hlasov
3
Eleonóra Nekorancová, NEKA
33 hlasov
4
Ján Podmanický, SMER-SD
25 hlasov
5
Jozef Marec, NEKA
23 hlasov
6
Ladislav Šimčisko, SMER-SD
18 hlasov
7
Martin Pavlík, NEKA
16 hlasov
8
Jozef Grapa, SMER-SD
15 hlasov
9
Štefan Kompánek, NEKA
14 hlasov
10
Martin Šenfeld, NEKA
13 hlasov
11
Anton Varecha, SMER-SD
12 hlasov
12
Pavol Jedinák, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
13
Anton Heglas, NEKA
11 hlasov
14
Peter Strapáč, NEKA
11 hlasov
15
Drahomír Velička, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
16
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
17
Milan Gura, SMER-SD
11 hlasov
18
Iveta Blahová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
19
Milan Pišček, SNS
9 hlasov
20
Marcel Šulo, NEKA
9 hlasov
21
Rastislav Gajdoš, KSS
9 hlasov
22
Jaroslav Velička, NEKA
8 hlasov
23
Slavomír Kupka, SNS
7 hlasov
24
Martin Klimek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
25
Jozef Kajánek, KSS
7 hlasov
26
Pavol Rucek, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
27
Viera Olbertová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
28
Marián Kubala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
29
Jozef Cech, SMER-SD
6 hlasov
30
Michal Duraj, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
31
Vladimír Malík, NaS - ns
5 hlasov
32
Pavol Hečko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
33
Dana Jantulíková, NEKA
4 hlasov
34
Zdeněk Sikora, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
35
František Kučák, SMER-SD
4 hlasov
36
Iveta Špaldoňová, SZS
3 hlasov
37
Simeon Stančík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
38
Juraj Hlavatý, SMER-SD
3 hlasov
39
Patrik Špalek, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
40
Jozef Balačin, NEKA
3 hlasov
41
Michal Balačin, NEKA
2 hlasov
42
Marta Cyprichová, ŠANCA
2 hlasov
43
Marcel Seko, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
44
Andrea Šimurdová, NEKA
2 hlasov
45
Peter Kurňava, NEKA
1 hlasov
46
David Kulla, NEKA
1 hlasov
47
Renáta Majchráková, NEKA
1 hlasov