Dlhá okres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SaS,...
54,55%
Martin Červenka NEKA
14,55%
Zdenko Čambal SNS, SMER - SD
11,52%
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko
7,88%
Veronika Temňáková REPUBLIKA
3,64%
Ivan Stanovič Hnutie ONÁS
3,03%
Zdenko Rosina NK/NEKA
2,42%
Roman Chudý ŽIVOT
1,21%
József Berényi SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,61%
Roland Hakszer NEKA
0,61%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Halaksa, Hlas - sociálna demokracia
79 hlasov
2
Marián Viskupič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
36 hlasov
3
Martin Glončák, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
35 hlasov
4
Branislav Kramár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
31 hlasov
5
Zuzana Bošnáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
31 hlasov
6
Anita Gajarská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
27 hlasov
7
Magdaléna Eliášová, NEKA
24 hlasov
8
Mária Benová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
24 hlasov
9
Iveta Bakičová, NEKA
19 hlasov
10
Rastislav Mráz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
19 hlasov
11
Štefan Krištofík, SMER - SD
18 hlasov
12
Silvia Urmínska, SMER - SD
17 hlasov
13
Ivan Dobrovodský, NEKA
17 hlasov
14
Peter Hambálek, SMER - SD
17 hlasov
15
Marek Polonec, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
15 hlasov
16
Marek Neštický, NEKA
15 hlasov
17
Tibor Pekarčík, NEKA
14 hlasov
18
Šimon Štefunko, NEKA
14 hlasov
19
Daniela Balážová, Hlas - sociálna demokracia
14 hlasov
20
Július Zemko, SMER - SD
13 hlasov
21
Lívia Voleková, REPUBLIKA
13 hlasov
22
Radovan Horváth, Progresívne Slovensko
12 hlasov
23
Natália Blahová, DS
11 hlasov
24
Jana Fridrichová, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
11 hlasov
25
Maroš Sagan, NEKA
11 hlasov
26
Stanislav Vančo, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
11 hlasov
27
Jozef Remenár, REPUBLIKA
10 hlasov
28
Kristína Bolemanová, Progresívne Slovensko
10 hlasov
29
Jozef Kozoň, NEKA
10 hlasov
30
Ján Drobný, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
31
Marián Galbavý, NEKA
10 hlasov
32
Radovan Hynek, REPUBLIKA
9 hlasov
33
Žaneta Gogolová, NEKA
8 hlasov
34
Ľudovít Žambokréthy, REPUBLIKA
8 hlasov
35
Alan Bočkay, NEKA
8 hlasov
36
Peter Chmela, NEKA
7 hlasov
37
Kashif Butt, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
7 hlasov
38
Viliam Kochajda, SMER - SD
7 hlasov
39
Matej Lančarič, NEKA
7 hlasov
40
Stanislav Hric, NEKA
7 hlasov
41
Marta Gubrická, Hlas - sociálna demokracia
7 hlasov
42
Martin Ružička, SNS
7 hlasov
43
Ľubica Horváthová, NEKA
7 hlasov
44
Eva Huttová, Progresívne Slovensko
6 hlasov
45
Eva Nemčovská, NEKA
6 hlasov
46
Karol Križan, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
6 hlasov
47
Eva Kalkan, Progresívne Slovensko
6 hlasov
48
Martin Ostrovský, SNS
6 hlasov
49
Martin Hanák, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
50
Martin Kováč, Progresívne Slovensko
5 hlasov
51
Marcel Krajčo, NEKA
5 hlasov
52
Peter Bartovič, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
5 hlasov
53
Peter Náhlik, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
54
Juraj Horváth, SNS
5 hlasov
55
Ján Jobb, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
3 hlasov
56
Ivan Stanovič, Hnutie ONÁS
3 hlasov
57
Dušan Mikulka, SNS
2 hlasov
58
Ján Hrubý, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasov
59
Juraj Rezbárik, Hlas - sociálna demokracia
1 hlasov
60
Zdenko Rosina, NK/NEKA
1 hlasov
61
Ľuboš Kollár, NEKA
1 hlasov
62
Róbert Suchý, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
1 hlasov
63
Katarína Karolová, Hlas - sociálna demokracia
1 hlasov
64
Jana Guldanová, Hnutie ONÁS
1 hlasov
65
Peter Kvasničák, NEKA
1 hlasov
66
Ľudovít Šoltés, Socialisti.sk

Volebná účasť

51,53 %

Historický vývoj

29.10. 2022 51,53 %
04.11. 2017 1. kolo 24,24 %
23.11. 2013 2. kolo 16,90 %
09.11. 2013 1. kolo 15,21 %