vyberte rok
Dlháokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
50.00%
Tibor Mikuš NEKA
37.80%
Jaroslav Cehlárik NEKA
6.10%
József Berényi SMK
3.66%
Márius Novák NP
2.44%
Konrád Rigó Most-Híd

Volebná účasť

24,24
%
2017 1. kolo
16,9
%
2013 2. kolo
15,21
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,24%
2013 2. kolo 16,9%
2013 1. kolo 15,21%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
2
Vladimír Púčik, SMER-SD
22 hlasov
3
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
4
Karol Zachar, SMER-SD
14 hlasov
5
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
6
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
7
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
8
Augustín Hambálek, SMER-SD
11 hlasov
9
Marek Neštický, NEKA
11 hlasov
10
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
11
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
12
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
13
Matej Lančarič, NEKA
10 hlasov
14
Marián Semáč, NAJ
10 hlasov
15
Šimon Štefunko, NEKA
10 hlasov
16
Peter Haščík, NEKA
10 hlasov
17
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
18
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
19
Tibor Pekarčík, NEKA
8 hlasov
20
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
21
Marta Gubrická, SMER-SD
7 hlasov
22
Marián Galbavý, NEKA
7 hlasov
23
Peter Sloboda, NEKA
7 hlasov
24
Július Zemko, SMER-SD
7 hlasov
25
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
26
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
27
Štefan Krištofík, SMER-SD
6 hlasov
28
Marcel Behro, NEKA
6 hlasov
29
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
30
Jozef Klokner, NEKA
5 hlasov
31
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
32
Anna Šimončičová, SNS
5 hlasov
33
Elena Kátlovská, NEKA
5 hlasov
34
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
35
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
36
Jozef Pobiecký, NEKA
4 hlasov
37
Norbert Pavlovič, KSS
4 hlasov
38
Valburga Lobotková, SMER-SD
4 hlasov
39
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
40
Jaroslav Jánoš, NEKA
4 hlasov
41
Zuzana Frišová, DOST
4 hlasov
42
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
43
Bystrík Stanko, NEKA
3 hlasov
44
Jakub Mišek, NEKA
3 hlasov
45
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
3 hlasov
46
Jaroslav Cehlárik, NEKA
3 hlasov
47
Ľubomír Antal, SMER-SD
3 hlasov
48
Martin Uhlík, NEKA
3 hlasov
49
Iveta Bakičová, NEKA
3 hlasov
50
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
51
Viera Gbelcová, SNS
2 hlasov
52
Norbert Halász, NEKA
2 hlasov
53
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
54
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
55
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
2 hlasov
56
Peter Chmela, NEKA
2 hlasov
57
Peter Bartovič, MOST - HÍD
1 hlasov
58
Peter Sita, NEKA
1 hlasov
59
Pavol Gabriška, DOST
1 hlasov
60
Martin Ostrovský, SNS
1 hlasov
61
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
62
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
63
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
64
Juraj Novota, NEKA
65
Vladimír Kozmál, SNS
66
Jozef Koricina, NEKA
67
Juraj Janček, DOMA DOBRE
68
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
69
Rudolf Šulek, NAJ