vyberte rok
Divínokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
36.98%
Marian Kotleba ĽSNS
32.32%
Pavel Greksa NEKA
15.80%
Igor Kašper NEKA
5.92%
Martin Juhaniak NEKA
3.41%
Milan Urbáni SMS
1.97%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0.90%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0.72%
Miroslav Gálik NAS
0.54%
Jozef Šimko NEKA
0.54%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0.36%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0.18%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0.18%
Jozef Sásik SĽSAH
0.18%
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

34,16
%
2017 1. kolo
22,96
%
2013 2. kolo
21,85
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,16%
2013 2. kolo 22,96%
2013 1. kolo 21,85%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavel Greksa, NEKA
313 hlasov
2
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
153 hlasov
3
Rudolf Slivka, SNS
132 hlasov
4
Juraj Pelč, NEKA
125 hlasov
5
Branislav Hámorník, SMER-SD
123 hlasov
6
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
116 hlasov
7
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
108 hlasov
8
Ján Mičuda, SMER-SD
100 hlasov
9
Pavol Baculík, NEKA
98 hlasov
10
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
85 hlasov
11
Pavol Križo, SNS
82 hlasov
12
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
77 hlasov
13
Milan Alberti, NEKA
72 hlasov
14
Jana Haláková, SMER-SD
68 hlasov
15
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
60 hlasov
16
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
58 hlasov
17
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49 hlasov
18
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
35 hlasov
19
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
34 hlasov
20
Denisa Nincová, NEKA
30 hlasov
21
Lukáš Čavoj, NEKA
22 hlasov
22
Lucia Kašiarová, KSS
22 hlasov
23
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
24
Ján Svoreň, KSS
15 hlasov
25
Péter Csúsz, SMK-MKP
14 hlasov
26
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
14 hlasov
27
Attila Agócs, MOST - HÍD
13 hlasov
28
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
29
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
10 hlasov
30
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
31
Marian Šulek, KSS
9 hlasov
32
Štefan Kertész, MOST - HÍD
8 hlasov
33
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
34
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
35
Július Čipčala, SRK
4 hlasov
36
Tibor Tóth, MOST - HÍD
4 hlasov
37
Péter György, SMK-MKP
2 hlasov
38
László Kerekes, SMK-MKP
2 hlasov
39
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
1 hlasov
40
István Mázik, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
41
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
1 hlasov
42
Zoltán Balog, NEKA
43
Jozef Bari, SRK
44
Karol Ferencz, MOST - HÍD