Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD, Hlas - sociálna...
72,76%
Peter Máťoš KDH, SaS, OKS, DOBRÁ VOĽBA a...
11,95%
Adrián Mikuš NEKA
6,21%
Anton Kysel ĽS Naše Slovensko
4,48%
Miroslav Magdech REPUBLIKA
2,99%
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,61%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Divéky, SMER - SD, Hlas - sociálna...
378 hlasov
2
Zuzana Baková, SMER - SD, Hlas - sociálna...
213 hlasov
3
Richard Takáč, SMER - SD, Hlas - sociálna...
197 hlasov
4
Radoslav Škraban, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
190 hlasov
5
Radovan Mišeje, ĽS Naše Slovensko
165 hlasov
6
Jozef Stopka, SMER - SD, Hlas - sociálna...
164 hlasov
7
Eleonóra Porubcová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
137 hlasov
8
Michal Ďureje, NEKA
135 hlasov
9
Petra Hajšelová, SMER - SD, Hlas - sociálna...
119 hlasov
10
Peter Oulehle, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
119 hlasov
11
Dominika Vážna, SMER - SD, Hlas - sociálna...
115 hlasov
12
Michal Gogola, SMER - SD, Hlas - sociálna...
113 hlasov
13
Ján Daňo, SMER - SD, Hlas - sociálna...
111 hlasov
14
Viera Beňová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
106 hlasov
15
Mária Šramková, NEKA
103 hlasov
16
Dušan Šimka, NEKA
90 hlasov
17
Ladislav Smatana, NEKA
85 hlasov
18
František Tám, SMER - SD, Hlas - sociálna...
82 hlasov
19
Ladislav Procházka, NEKA
70 hlasov
20
Natália Svítková, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
67 hlasov
21
Ľuboš Žiško, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
66 hlasov
22
Ivan Porubec, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
65 hlasov
23
Igor Sojka, KSS
63 hlasov
24
Miroslav Žiak, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
59 hlasov
25
Boris Vanek, SMER - SD, Hlas - sociálna...
55 hlasov
26
Silvia Bošnovičová, NEKA
54 hlasov
27
Marek Borik, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
53 hlasov
28
Ján Kuchárik, REPUBLIKA
52 hlasov
29
Monika Pekárová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
50 hlasov
30
Katarína Svobodová, NEKA
50 hlasov
31
Silvia Grúberová, NEKA
47 hlasov
32
Vladimír Revický, REPUBLIKA
43 hlasov
33
Helena Dadíková, NEKA
41 hlasov
34
Branislav Doboš, REPUBLIKA
41 hlasov
35
Róbert Hekl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
38 hlasov
36
Martin Drozd, NEKA
37 hlasov
37
Michal Dobiš, NEKA
36 hlasov
38
Michaela Brunclíková, NEKA
36 hlasov
39
Juraj Leporis, NEKA
33 hlasov
40
Juraj Gordan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
32 hlasov
41
Ambróz Jamriško, NEKA
31 hlasov
42
Ivor Husár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
31 hlasov
43
Marta Gaplovská, Hnutie ONÁS
29 hlasov
44
Zuzana Hujsiová, NEKA
29 hlasov
45
Peter Švajlenka, Slovenský PATRIOT
28 hlasov
46
Ľuboš Jelačič, NEKA
27 hlasov
47
Katarína Ivaničová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
25 hlasov
48
Alojz Vlčko, NEKA
24 hlasov
49
Tomáš Tines, NEKA
24 hlasov
50
Eva Hodásová, KSS
22 hlasov
51
Tomáš Šujan, NEKA
20 hlasov
52
Viera Mrázová, NEKA
20 hlasov
53
Marek Mokrý, Progresívne Slovensko
19 hlasov
54
Dana Škrabáková, Hnutie ONÁS
18 hlasov
55
Miroslav Ertel, DS
17 hlasov
56
Tibor Šovčík, Slovenské Hnutie Obrody
16 hlasov
57
Radoslav Iždinský, NEKA
15 hlasov
58
Jozef Meluš, Slovenské Hnutie Obrody
14 hlasov
59
Branislav Ondruška, DOMOV-NS
13 hlasov
60
Andrea Filt, DS
10 hlasov

Volebná účasť

65,18 %

Historický vývoj

29.10. 2022 65,18 %
04.11. 2017 1. kolo 26,99 %
09.11. 2013 1. kolo 18,99 %