Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD, Hlas - sociálna...
71,51%
Peter Máťoš KDH, SaS, OKS, DOBRÁ VOĽBA a...
10,85%
Adrián Mikuš NEKA
7,06%
Anton Kysel ĽS Naše Slovensko
4,21%
Miroslav Magdech REPUBLIKA
3,53%
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS)
2,85%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Divéky, SMER - SD, Hlas - sociálna...
258 hlasov
2
Zuzana Baková, SMER - SD, Hlas - sociálna...
232 hlasov
3
Jozef Stopka, SMER - SD, Hlas - sociálna...
216 hlasov
4
Richard Takáč, SMER - SD, Hlas - sociálna...
211 hlasov
5
Petra Hajšelová, SMER - SD, Hlas - sociálna...
157 hlasov
6
Michal Gogola, SMER - SD, Hlas - sociálna...
150 hlasov
7
Michal Ďureje, NEKA
125 hlasov
8
Viera Beňová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
117 hlasov
9
Eleonóra Porubcová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
117 hlasov
10
Ján Daňo, SMER - SD, Hlas - sociálna...
113 hlasov
11
Dominika Vážna, SMER - SD, Hlas - sociálna...
109 hlasov
12
Radoslav Škraban, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
102 hlasov
13
Peter Oulehle, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
102 hlasov
14
Ladislav Smatana, NEKA
100 hlasov
15
František Tám, SMER - SD, Hlas - sociálna...
98 hlasov
16
Mária Šramková, NEKA
90 hlasov
17
Dušan Šimka, NEKA
88 hlasov
18
Radovan Mišeje, ĽS Naše Slovensko
87 hlasov
19
Igor Sojka, KSS
75 hlasov
20
Miroslav Žiak, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
75 hlasov
21
Ladislav Procházka, NEKA
74 hlasov
22
Katarína Svobodová, NEKA
68 hlasov
23
Natália Svítková, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
67 hlasov
24
Ľuboš Žiško, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
62 hlasov
25
Branislav Doboš, REPUBLIKA
60 hlasov
26
Helena Dadíková, NEKA
60 hlasov
27
Martin Drozd, NEKA
58 hlasov
28
Silvia Grúberová, NEKA
57 hlasov
29
Ján Kuchárik, REPUBLIKA
56 hlasov
30
Boris Vanek, SMER - SD, Hlas - sociálna...
55 hlasov
31
Michal Dobiš, NEKA
47 hlasov
32
Monika Pekárová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
46 hlasov
33
Ivan Porubec, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
43 hlasov
34
Marek Borik, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
42 hlasov
35
Tomáš Tines, NEKA
41 hlasov
36
Juraj Leporis, NEKA
39 hlasov
37
Ľuboš Jelačič, NEKA
39 hlasov
38
Silvia Bošnovičová, NEKA
38 hlasov
39
Zuzana Hujsiová, NEKA
37 hlasov
40
Ambróz Jamriško, NEKA
33 hlasov
41
Róbert Hekl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
32 hlasov
42
Peter Švajlenka, Slovenský PATRIOT
30 hlasov
43
Michaela Brunclíková, NEKA
29 hlasov
44
Vladimír Revický, REPUBLIKA
28 hlasov
45
Viera Mrázová, NEKA
28 hlasov
46
Juraj Gordan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
27 hlasov
47
Marta Gaplovská, Hnutie ONÁS
27 hlasov
48
Andrea Filt, DS
25 hlasov
49
Alojz Vlčko, NEKA
25 hlasov
50
Marek Mokrý, Progresívne Slovensko
24 hlasov
51
Miroslav Ertel, DS
23 hlasov
52
Branislav Ondruška, DOMOV-NS
22 hlasov
53
Ivor Husár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
22 hlasov
54
Jozef Meluš, Slovenské Hnutie Obrody
20 hlasov
55
Tomáš Šujan, NEKA
20 hlasov
56
Katarína Ivaničová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
20 hlasov
57
Dana Škrabáková, Hnutie ONÁS
19 hlasov
58
Tibor Šovčík, Slovenské Hnutie Obrody
17 hlasov
59
Radoslav Iždinský, NEKA
16 hlasov
60
Eva Hodásová, KSS
14 hlasov

Volebná účasť

53,80 %

Historický vývoj

29.10. 2022 53,80 %
04.11. 2017 1. kolo 25,32 %
09.11. 2013 1. kolo 16,23 %