Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
62,55%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
22,13%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
6,38%
Ľubomír Žabár NEKA
5,11%
Peter Palko KSS
2,13%
Marián Herdel NEKA
1,70%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Gaman, SMER - SD
120 hlasov
2
Jozef Stopka, SMER - SD
107 hlasov
3
Katarína Macháčková, NEKA
65 hlasov
4
Mohamed Hemza, SMER - SD
63 hlasov
5
Ján Cipov, SMER - SD
58 hlasov
6
Richard Takáč, SMER - SD
57 hlasov
7
Dušan Ďuriš, SMER - SD
56 hlasov
8
Dušan Šimka, NEKA
55 hlasov
9
Štefan Mjartan, SMER - SD
55 hlasov
10
Martin Lukačovič, SMER - SD
49 hlasov
11
Emil Divéky, SNS
48 hlasov
12
Ján Bodnár, SMER - SD
45 hlasov
13
František Tám, SMER - SD
44 hlasov
14
Miroslav Žiak, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
42 hlasov
15
Peter Juríček, NEKA
33 hlasov
16
Ján Belanský, NEKA
32 hlasov
17
Eleonóra Porubcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
32 hlasov
18
Milan Dérer, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
29 hlasov
19
Anna Záborská, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
26 hlasov
20
Miloš Cúcik, NEKA
25 hlasov
21
Gabriel Šimko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
25 hlasov
22
Dana Melišková, NEKA
24 hlasov
23
Ivan Vaňo, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
21 hlasov
24
Helena Dadíková, NEKA
20 hlasov
25
Vojtech Čičmanec, NEKA
20 hlasov
26
Ivana Hromádková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
19 hlasov
27
Anton Špeťko, NEKA
19 hlasov
28
Róbert Štrbák, ĽS-HZDS
19 hlasov
29
Róbert Hekl, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
18 hlasov
30
Ľuboš Maxina, NEKA
17 hlasov
31
Jozef Balčirák, NEKA
17 hlasov
32
Viliam Kurbel, NEKA
16 hlasov
33
Viera Beňová, NEKA
15 hlasov
34
Vojtech Bartoš, NEKA
15 hlasov
35
Róbert Frimmel, NEKA
15 hlasov
36
Jana Červienková, NEKA
15 hlasov
37
Štefan Škríp, SNS
15 hlasov
38
Silvia Siváková Nemcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
15 hlasov
39
Vladimíra Ďuračková, NEKA
14 hlasov
40
Miroslav Samiec, KSS
13 hlasov
41
Marián Mikula, KSS
12 hlasov
42
Tomáš Kozák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
12 hlasov
43
Milan Bureš, KSS
12 hlasov
44
Ján Mokrý, SNS
12 hlasov
45
Roman Hlaváč, NEKA
11 hlasov
46
Jaroslav Hanzel, NEKA
10 hlasov
47
Jozef Vrábeľ, NEKA
9 hlasov
48
Marek Daniš, ĽS-HZDS
9 hlasov
49
Boris Borovica, SNS
9 hlasov
50
Miroslav Valach, KSS
9 hlasov
51
Mária Luprichová, SNS
9 hlasov
52
Jozef Vážny, ĽS-HZDS
9 hlasov
53
Ján Dobrovodský, NEKA
8 hlasov
54
Anton Turčan, KSS
8 hlasov
55
Vladimír Petráš, SNS
7 hlasov
56
Jozef Zubák, DOST
7 hlasov
57
Jozef Meluš, NEKA
7 hlasov
58
Marek Michalovič, NEKA
7 hlasov
59
Zuzana Kútna, SMS
7 hlasov
60
Jozef Škadra, SNS
7 hlasov
61
Branislav Ondruška, SNS
5 hlasov
62
Andrej Plachý, KSS
5 hlasov
63
Adriána Svitková, SMS
4 hlasov
64
Patrícia Grófová, NEKA
4 hlasov
65
Viera Masaryková, NEKA
4 hlasov
66
Petra Kobetičová, NEKA
4 hlasov
67
Vladimír Buzalka, NEKA
4 hlasov
68
Jaroslav Daniš, DOST
3 hlasov
69
Augustín Jozef Lang, SNS
2 hlasov
70
Ľudovít Vojtko, SNS
1 hlasov

Volebná účasť

25,32
%
2017 1. kolo
16,23
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,32%
2013 1. kolo 16,23%