Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
52,91%
Milan Belica NEKA
17,82%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
10,51%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
6,38%
Martin Kusenda NEKA
4,50%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,81%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,31%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,31%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,13%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,94%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,38%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ildikó Agócs Kőrösi, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
421 hlasov
2
Zsolt Baranyay, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
317 hlasov
3
Štefan Jancsó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
230 hlasov
4
Róbert Tölgyesi, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
221 hlasov
5
Róbert Andráši, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
168 hlasov
6
Danica Lehocká, SMER - SD, SNS
70 hlasov
7
Oliver Berecz, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
69 hlasov
8
Peter Hlavatý, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
57 hlasov
9
Tomáš Benkovič, NEKA
49 hlasov
10
Gabriela Braníková, NEKA
44 hlasov
11
Petronela Vižďáková, SMER - SD, SNS
30 hlasov
12
Eliška Vargová, NEKA
26 hlasov
13
Marek Mrázik, SMER - SD, SNS
25 hlasov
14
Margaréta Zozuľáková, NEKA
24 hlasov
15
Zsolt Pástor, Socialisti.sk
22 hlasov
16
Radovan Tóth, REPUBLIKA
20 hlasov
17
Ján Lenický, SMER - SD, SNS
19 hlasov
18
Samuel Zemko, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
19
Peter Goldberger, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
20
Peter Kiss, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
21
Igor Valent, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
22
Peter Szalay, NEKA
13 hlasov
23
Gabriela Lacková, NEKA
13 hlasov
24
Dana Janebová, NK/NEKA
13 hlasov
25
Pavol Tóth, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
12 hlasov
26
Tichomír Szolárd, Magyar Fórum - Maďarské fórum
11 hlasov
27
Ján Tóth, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
28
Miroslav Maruniak, NK/NEKA
3 hlasov
29
Jozef Matiaško, Slovenský PATRIOT
2 hlasov

Volebná účasť

32,13 %

Historický vývoj

29.10. 2022 32,13 %
04.11. 2017 1. kolo 27,75 %
23.11. 2013 2. kolo 16,15 %
09.11. 2013 1. kolo 18,73 %