Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
84,09%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
7,95%
Igor Ryban NEKA
4,55%
Juraj Pavlovič KSS
3,41%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Róbert Ivaška, SMER - SD
67 hlasov
2
Stanislav Rohoň, NEKA
30 hlasov
3
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
19 hlasov
4
Tomáš Zanovit, SNS
17 hlasov
5
František Výrostko, NEKA
16 hlasov
6
Peter Vons, NEKA
16 hlasov
7
Katarína Tomášová, SMER - SD
14 hlasov
8
Tatiana Červeňová, SMER - SD
14 hlasov
9
Vladimír Polakovič, NEKA
13 hlasov
10
Štefan Balošák, SMER - SD
12 hlasov
11
Ľubomír Vaňko, NEKA
10 hlasov
12
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
13
Tibor Adamko, NEKA
9 hlasov
14
Milan Nemček, EDS
8 hlasov
15
Marián Fedor, SMER - SD
8 hlasov
16
Nadežda Šugrová, SMER - SD
7 hlasov
17
Zdenko Kozák, NEKA
7 hlasov
18
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
19
Peter Kašuba, NEKA
6 hlasov
20
Miroslav Mlynár, SMER - SD
5 hlasov
21
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
22
Pavol Krišpinský, PD
5 hlasov
23
Juraj Antal, NEKA
4 hlasov
24
Július Morgoš, OKS, NOVA
4 hlasov
25
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
4 hlasov
26
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
27
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
4 hlasov
28
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
29
Jozef Kendra, KSS
4 hlasov
30
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
3 hlasov
31
Peter Maruniak, EDS
3 hlasov
32
Marcel Vajzer, NP
3 hlasov
33
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
34
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
3 hlasov
35
Róbert Gottlieb, NEKA
2 hlasov
36
Milan Benko, NEKA
2 hlasov
37
Peter Belica, NEKA
2 hlasov
38
Patrik Volentier, OKS, NOVA
2 hlasov
39
Miroslav Mazúr, SMER - SD
1 hlasov
40
Ľubomír Kolár, KSS
1 hlasov
41
Matej Bórik, NEKA
1 hlasov
42
Oxana Tkáčová, NP
1 hlasov
43
Ján Mičko, KSS
1 hlasov
44
Peter Šimkovič, NEKA
45
Miroslav Herák, KSS
46
Martin Tanevski, KSS
47
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
48
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
49
Zita Prívozníková, KSS
50
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
51
Marek Pavlovič, KSS
52
Danica Medvecká, KSS
53
František Kurhajec, ĽS-HZDS
54
Daša Ferklová, ĽS-HZDS

Volebná účasť

49,08
%
2017 1. kolo
38,95
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 49,08%
2013 1. kolo 38,95%