Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
61,54%
Štefan Straka KSS
15,38%
Jozef Mihalčin SĽS
15,38%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
7,69%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
Dorota Bujňáková NP
Anton Korba NEKA
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Ragan, SMER - SD
7 hlasov
2
Juraj Kuročka, SMER - SD
5 hlasov
3
Ľubomír Lukič, SMER - SD
3 hlasov
4
Milan Madura, ĽS-HZDS
3 hlasov
5
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
6
Štefan Straka, KSS
3 hlasov
7
Anton Korba, NEKA
2 hlasov
8
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
2 hlasov
9
Ladislav Hromada, NOVA
2 hlasov
10
Michal Džuka, SOĽ
2 hlasov
11
Lukáš Bičej, KOS
1 hlasov
12
Jozef Berta, SMER - SD
1 hlasov
13
Jozef Mihalčin, SĽS
1 hlasov
14
Milan Reich, KOS
1 hlasov
15
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
1 hlasov
16
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
1 hlasov
17
Marek Cerula, SNS
1 hlasov
18
Pavol Štefanko, EDS
1 hlasov
19
Ján Šimko, NaS - ns
1 hlasov
20
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
21
Vincent Antoš, KSS
22
Peter Jacko, EDS
23
Ján Jevín, SNS
24
Alfonz Kaliaš, SRÚS
25
Miroslav Kaliaš, SRK
26
Radovan Kapraľ, KOS
27
Jozef Karchňák, ÚSVIT
28
Ján Katriňák, SRK
29
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
30
Miroslav Hlavatý, SĽS
31
Dušan Haľko, SNS
32
Marta Baniková, 99%, PaS
33
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
34
Dávid Capik, SNS
35
Ján Čižik, 99%, PaS
36
Pavol Drobný, SĽS
37
Jozef Džurdženík, SNS
38
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
39
Miroslav Gešper, NEKA
40
Rastislav Košalko, KOS
41
Matúš Krajňák, SĽS
42
Mária Kurovská, NaS - ns
43
Ján Popaďak, 99%, PaS
44
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
45
Emília Rujaková, SĽS
46
Paulína Sopková, NaS - ns
47
Jozef Tomašik, SNS
48
Miroslava Urbanová, NaS - ns
49
Helena Vancáková, 99%, PaS
50
Gabriel Vilcega, NaS - ns
51
Ľubomír Pidany, SĽS
52
Marcela Pčolinská, NOVA
53
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
54
Eva Lenková, NaS - ns
55
Ján Macuga, EDS
56
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
57
Dušan Molek, SMER - SD
58
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
59
Peter Ondko, NEKA
60
Monika Palková, Z-SNP
61
Anton Pavúk, NOVA

Volebná účasť

31,70
%
2017 1. kolo
34,14
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,70%
2013 1. kolo 34,14%