Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
28,25%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
19,49%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
15,82%
Milan Belica NEKA
11,86%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
9,60%
Peter Pukan REPUBLIKA
6,21%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,67%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,26%
Martin Kusenda NEKA
1,69%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,13%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
74 hlasov
2
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
68 hlasov
3
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
61 hlasov
4
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
60 hlasov
5
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
54 hlasov
6
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
49 hlasov
7
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
48 hlasov
8
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
47 hlasov
9
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
47 hlasov
10
Ján Krtík, NEKA
45 hlasov
11
Peter Benček, NEKA
38 hlasov
12
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
38 hlasov
13
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
37 hlasov
14
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
37 hlasov
15
Marek Földesi, NEKA
36 hlasov
16
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
32 hlasov
17
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
31 hlasov
18
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
31 hlasov
19
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
20
Mária Kuriačková, NEKA
31 hlasov
21
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
28 hlasov
22
Branislav Štefanický, NEKA
27 hlasov
23
Peter Drábik, NEKA
24 hlasov
24
Tomáš Krištof, NEKA
23 hlasov
25
Tomáš Ižold, NEKA
23 hlasov
26
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
23 hlasov
27
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
22 hlasov
28
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
22 hlasov
29
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
30
Tibor Moravský, NEKA
21 hlasov
31
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
32
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
33
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
20 hlasov
34
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
35
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
36
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
19 hlasov
37
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
38
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
39
Roman Salinka, NEKA
18 hlasov
40
Mária Farkašová, NEKA
18 hlasov
41
Ján Proksa, NK/NEKA
16 hlasov
42
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
43
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
16 hlasov
44
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
16 hlasov
45
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
46
Roland Bogár, NEKA
15 hlasov
47
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
14 hlasov
48
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
14 hlasov
49
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
13 hlasov
50
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
13 hlasov
51
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
13 hlasov
52
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
53
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
12 hlasov
54
Dana Ďurišová, NK/NEKA
12 hlasov
55
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
11 hlasov
56
Jozef Kubovič, NEKA
11 hlasov
57
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
10 hlasov
58
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
10 hlasov
59
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
10 hlasov
60
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
10 hlasov
61
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
62
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
10 hlasov
63
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
9 hlasov
64
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
9 hlasov
65
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
66
Peter Marko, NK/NEKA
8 hlasov
67
Ján Janáč, NEKA
8 hlasov
68
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
8 hlasov
69
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
7 hlasov
70
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
71
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
6 hlasov
72
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
73
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
74
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
75
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
76
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov

Volebná účasť

56,60 %

Historický vývoj

29.10. 2022 56,60 %
04.11. 2017 1. kolo 22,89 %
23.11. 2013 2. kolo 11,57 %
09.11. 2013 1. kolo 15,70 %